plus minus gleich

logo kokis


Dział Sportu KOKiS

Otwarty Turniej Piłki Siatkowej dla kobiet 35 plus

Email Drukuj

siatka

- Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza do udziału w Otwartym Turnieju Piłki Siatkowej dla kobiet 35 plus

Więcej…
 

V edycja Miejskiej Ligi w Halową Piłkę Nożną

Email Drukuj

PLAKAT LIGA HALA

Terminarz spotkań V edycji Miejskiej Ligi w Halową Piłkę Nożną

I kolejka (11.10.2015 r.)

II kolejka (18.10.2015 r.)

III kolejka (25.10.2015 r.)

IV kolejka ( 08.11.2015 r.)

V kolejka ( 15.11.2015 r.)

VI kolejka ( 22.11.2015 r.)

VII kolejka ( 29.11.2015 r.)

VIII kolejka ( 06.12.2015 r.)

IX kolejka (13.12.2015 r.)

Regulamin – „Miejskiej Ligi w Halową Piłkę Nożną”

Więcej…
 

KOKiS ZAPRASZA

Email Drukuj


  mażoretki2 SZACHY

 

Mistrzostwach Europy Drużyn Osiedlowych w KOKiS

Email Drukuj

pilkawakacje2015

Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu już po raz szósty w wakacje, zorganizował zmagania piłkarskie drużyn osiedlowych. W tym roku zgłosiło się siedem drużyn biorących udział w Mistrzostwach Europy Drużyn Osiedlowych w dwóch kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe i gimnazjum. W zmaganiach sportowych biorą udział następujące kraje: Gibraltar, San Marino, Albania, Polska, Islandia, Holandia i Niemcy. Za nami już pierwsze spotkania. Drużyny reprezentują wysoki poziom gry, oraz zapewniają wszystkim kibicom emocjonujące pojedynki, nie brakuje także goryczy porażki. Po rozegraniu pierwszych spotkań; na pierwszym miejscu w kategorii gimnazjum uplasował się Gibraltar, następnie San Marino, a na trzecim Albania. W grupie młodszej, szkół podstawowych, najlepszymi obecnie są Niemcy, a drugie miejsce zajmuje Polska. Pomiędzy tymi drużynami różnica punktów wynosi 1 pkt. Mistrzostwa Europy Drużyn Osiedlowych nie dobiegły jednak końca, gdyż 24 i 26 sierpnia będziemy mogli oglądać kolejne emocjonujące pojedynki, po których poznamy zwycięzców.

Serdecznie zapraszamy miłośników piłki nożnej do kibicowania i tworzenia fantastycznej atmosfery podczas „ europejskich ” rozgrywek.

 

DZIEŃ DZIECKA z KOKiS

Email Drukuj

dzdziecka2015

Galeria Foto.

Z okazji Dnia Dziecka, Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu przygotował szereg atrakcji dla naszych najmłodszych mieszkańców. Na początku odbyły się zawody sportowe na Skeate Parku i Pumtracku, a następnie po tych zawodach dzieci mogły spróbować swoich sił w konkurencjach sprawnościowo– rekreacyjnych. Dodatkowo bezpłatnie, można było wejść na krytą pływalnię, poskakać w dmuchanej „Nibylandii” i dobrze się zabawić na zjeżdżalni. Wszyscy zawodnicy otrzymali medale, natomiast dzieci biorące udział w zabawach sprawnościowo- rekreacyjnych otrzymały nagrody ufundowane przez Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu. W piknikowej atmosferze przy dźwiękach muzyki bawiliśmy się do godz 20:00. Dzień Dziecka z KOKiS na Sportowo, zamykał cykl imprez sportowych w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 12