plus minus gleich

logo kokis


Dział Sportu KOKiS

INFORMUJEMY

Email Drukuj

INFORMUJEMY- że od 15 marca 2018 r. kryta pływalnia KOKiS, będzie nieczynna do odwołania

w związku z realizacją projektu w ramach dotacji z Ministerstwa Sportu i Turystyki

pt. „PRZEBUDOWA BUDYNKU KRYTEJ PŁYWALNI W ZAKRESIE WYKONANIA WANNY JACUZZI I WODNEGO PLACU ZABAW

 

 

W KOLNIE PRZY UL. M. DĄBROWSKIEJ 4”

Dyrektor KOKiS

 

 

 

Turniej tenisa na hali KOKiS

Email Drukuj

Po raz szósty Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu gościł sympatyków tenisa ziemnego, którzy zmierzyli się w dniach 3-4 marca 2018 na hali sportowej. Turniej zgromadził na starcie szesnastu zawodników z Łomży, Zambrowa, Ostrołęki, Elbląga Łysych i Pisza. Mecze okazały się bardzo wyczerpujące, walka o wejście do następnej rundy rozgrywek nie była łatwa. Po długich i zaciętych bojach finałowych, pierwsze miejsce zajął Chmielewski Marcin (Pisz), który w finale zmierzył się z Mazuch Mirosław (Łyse), trzecie miejsce zajął Murach Piotr (Ostrołęka), a czwarte przypadło Sokołowskiemu Robertowi ( Łomża). Dyrektor Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu Alicja Szymańska, wręczając puchary, podziękowała zawodnikom za efektowną grę. Należy podkreślić, iż turniej przebiegał w bardzo miłej atmosferze. Organizatorzy turnieju dziękują wszystkim uczestnikom i zapraszają za rok.

Więcej…
 

Mistrzostwa Kolna w pływaniu - KOKiS 24-02-2018 r.

Email Drukuj

Galeria Foto.

Przy pełnych trybunach kibiców (głównie rodziców ) rywalizowali zawodnicy w kolejnych Mistrzostwach Kolna w Pływaniu, organizowanych przez KOKiS. W tym roku co bardzo cieszy, wystartowali zawodnicy z powiatu Kolno oraz z Łomży i Pisza, zarówno w kategoriach dla najmłodszych jak i w tych dla starszych, tym samym podnosząc rangę naszej imprezy. Pływacy rywalizowali w 36 kategoriach ,w których wystartowały 162 osoby, wręczyliśmy 108 medali zwycięzcom. Padło kilka dobrych wyników. Cieszy, że tak dużo startuje dzieci najmłodszych, ale smuci mała ilość startujących od gimnazjum w „górę”. Medale zwycięzcom wręczała dyrektor KOKiS Alicja Szymańska oraz sędzia główny zawodów Zbigniew Bohuszko. Organizatorzy dziękują nauczycielom w-f, za sędziowanie i pomoc w przeprowadzeniu zawodów pływackich.

Więcej…
 

Taniec Zwycięstwa….

Email Drukuj

Galeria Foto.

VII edycja MHLPN dobiegła końca. Oficjalnie w sobotę 17 lutego rozegrano ostatni mecz, który zadecydował o kolejności miejsc w tegorocznych rozgrywkach. Do ostatniej sekundy turnieju In-Kol walczył z Agrocentrum o trzecie miejsce, tylko wygrana In-Kolu gwarantowała mu miejsce na podium. Mecz zakończył się remisem 1:1, automatycznie trzecie miejsce przypadło dla Uniglasu Łomża. Drugie miejsce wywalczył Trzynasty tracąc 3 punkty do drużyny zwycięzców. Drewniaki, już po raz piąty wygrywają w MHLPN KOKiS, w tym 4 kolejne zwycięstwa z rzędu. Królem strzelców po raz drugi został zawodnik Uniglasu- Michał Pardo strzelając 31 bramek. W rozgrywkach toczyło boje 14 drużyn, debiutowało cztery nowe zespoły: KS Sonarol, Micek, Petunie, Mrówka Kolno. Puchar za „SUPER DEBIUT” ufundowała firma „Dako” państwa Kosowskich, a trafił do Sonarola, który uplasował się na 4 pozycji w tabeli po zwycięskim meczu z Mickiem. Podsumowując turniej możemy stwierdzić, że ok. 200 zawodników przez trzy miesiące w każdą niedziele toczyło boje o miano najlepszej drużyny. Na trybunach i boisku towarzyszyło wszystkim dużo emocji, a kto zwycięży nie wiadomo było prawie do końca rozgrywek. Duża ilość kibiców dopingujących grającym, jak było widać liga cieszy się dużym powodzeniem wśród zawodników jak i kibiców. Puchary i pamiątkowe medale w imieniu burmistrza Miasta Kolno wręczył zwycięskim drużynom Przewodniczący Rady Miasta Kolno pan Mieczysław Śniadach. Taniec zwycięstwa Drewniaków zakończył turniej. Gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy zawodnikom za ambicje i piękne widowisko . Osobne podziękowania dla sędziów turnieju za wyrozumiałość i gaszenie emocji. Dziękujemy i do zobaczenia za rok.

Więcej…
 

Utrzymali prowadzenie …

Email Drukuj

W meczu, który decydował o kolejności w tegorocznej lidze Drewniki , po bardzo wyrównanej grze w pierwszej połowie z Uniglassem i zdecydowanej przewadze w drugiej, zwyciężyli 4:0, w przypadku wygranej drużyny z Łomży, duże szanse na zwycięstwo miał Trzynasty, niestety po 9 kolejnych zwycięstwach, w tym wygranej z liderem, niespodziewanie uległa zespołowi KS Turośl przegrywając 2:0. Przed Trzynastym następne wyzwanie, musi wygrać mecz z Bez nazwy, by utrzymać miejsce na podium. Wielka szansa również przed Mickiem, jeżeli wygra z Sonarolem ma szanse na miejsce w trójce. Zawodnicy coraz bardziej zmęczeni, spada frekwencja w zespołach, w sobotę 17 lutego zakończenie ligi, jak widać, może czekać nas kilka niespodzianek, lecz do końca rozgrywek pozostaje kilka niewiadomych.

Zapraszamy w sobotę 17 lutego br. na uroczyste podsumowania tegorocznej ligi.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 14