plus minus gleich

logo kokis


Dział Sportu KOKiS

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Kolno

Email Drukuj

siatka2015str

W dniu 28 marca 2015r. na hali Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu można było oglądać zmagania kolneńskich siatkarzy w Otwartym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Kolno. W zawodach rywalizowało pięć drużyn w systemie każdy z każdym: PUB CHAMPION, NA JEDNEGO, MGŁA ZABIELE, GIMNAZJUM Z KOLNA i LZS Janowo . Byliśmy świadkami wielu zaciętych meczy, gdzie w kilku tie-break wyłaniał zwycięzcę pojedynku. Na pierwszym miejscu uplasowała się drużyna Mgły Zabiele, na drugim PUB Champion, a na trzecim LZS Janowo. Kolejne miejsca przypadły drużynom: Na jednego i Gimnazjum Kolno. Organizatorem turnieju był Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu, a statuetkę dla najlepszego zawodnika turnieju otrzymała Joanna Łojewska z drużyny PUB CHAMPIONS. 

Galeria Foto.

Więcej…
 

Wiosenny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Kolno

Email Drukuj

pilkahalowa2015 (Kopiowanie)

W dniu 22 marca 2015 roku na hali KOKiS w Kolnie, odbył się Wiosenny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Kolno. W zawodach udział wzięło 13 drużyn z powiatu kolneńskiego, w tym również zawodnicy z Łomży, Białej Piskiej, Jeży, Janowa i Łysych. Zawodnicy rywalizowali ze sobą w czterech grupach, gdzie do dalszej gry przechodziły dwie drużyny. W ćwierćfinałach spotkali się Drewniacy z Szamanami ( 0-0 ) co spowodowało, iż o zwycięstwie zadecydowały rzuty karne, które wygrała drużyna Szamanów. Kolejnym emocjonującym spotkaniem był pojedynek pomiędzy FC Jeże, a Grot Mały Płock. Także i w tym spotkaniu padł remis ( 1-1 ), a o zwycięstwie zadecydowały rzuty karne, które wygrała drużyna FC Jeże. W innych meczach padły następujące wyniki: Promil - Agrocentrum ( 0-1 ), LZS Janowo - Uniglass ( 0 – 4 ). Po rozegraniu meczy półfinałowych rozegrany został mecz o trzecie i pierwsze miejsce.

Galeria Foto.

Więcej…
 

Kolneński Halowy Turniej Tenisa

Email Drukuj

tenis2015

W miniony weekend 7-8.02.2015r. na hali sportowej KOKiS, rozegrany został Kolneński Halowy Turniej Tenisa. Do turnieju zgłosiło się 16 zawodników m.in. z Łomży, Pisza, Zambrowa, Łysych i Warszawy. Rozegrano 18 zaciętych pojedynków, z których niektóre trwały nawet po 3 godziny. Pierwsze miejsce zajął Adam Styła wygrywając z Marcinem Chmielewskim 6/1; 4/6 ;7/5. Trzecie miejsce zdobył Karol Bikowski, który wygrał pojedynek z Krzysztofem Bułkowskim 6/7 (1) ; 6/4 ; 3/6.

Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza wszystkich miłośników tenisa ziemnego na udział w wiosennych spotkaniach, które rozegrane zostaną już na boiskach zewnętrznych.Turnieje odbędą się w dwóch kategoriach:- KOLNIAK – dla mieszkańców miasta ;- OPEN

Wyniki z poszczególnych spotkań:

Więcej…
 

Zimowa Liga Drużyn Osiedlowych

Email Drukuj

piøka ferie

W dniach 02-04.02.2015 r. odbyła się Zimowa Liga Drużyn Osiedlowych w piłkę nożną wystąpiło 12 drużyn w następujących kategoriach wiekowych szkoły podstawowe, gimnazjum i ponadgimnazjalne. Organizatorem tych piłkarskich zmagań jest Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu. Po pasjonujących spotkaniach w ostatnim dniu doszło do szeregu niespodzianek, a walka o pozycje drugą oraz trzecią trwała do samego końca. Rozegrano 23 zacięte pojedynki.

Galeria Foto.

Więcej…
 

Miejska Liga Halowej Piłki Nożnej

Email Drukuj

halowa 2015 (Kopiowanie)

Dobiegły końca rozgrywki w Halową Piłkę Nożną o Puchar Burmistrza Miasta Kolno. Organizatorem tych zawodów, cieszących się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców miasta jest Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu. Po zaciętych ligowych meczach, końcowy sukces odnieśli piłkarze „Drewniaków”. Drugie miejsce zajęli zawodnicy z ZST Kolno, a trzecie miejsce drużyna LZS Turośl. Wyjątkowo wygląda klasyfikacja najlepszego strzelca, aż trzech piłkarzy otrzymało to trofeum strzelając po 12 bramek swoim rywalom, są to: Damian Bastek, Piotr Nerko i Wiesław Rybicki.

Galeria Foto.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 12