plus minus gleich

logo kokis


Dział Sportu KOKiS

ROLkoMIX z KOKiS

Email Drukuj

rolki2017

Galeria Foto.

28 sierpnia 2017 r. godz. 11:00 na Skateparku i Pumptracku, Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu zorganizował zawody dla amatorów Skating ( rolki), BMX (rowery) Deskorolka lub hulajnoga (tylko w kat. podstawówki). Zawody odbywają się w dwóch kategoriach, podstawówki i open. Po jazdach eliminacyjnych sędziowie wyłonili finałowe trójki, które po dodatkowej jeździe i ich ocenie z uwzględnieniem owacji publiczności przyznała następujące miejsca w poszczególnych kategoriach:

Więcej…
 

Wakacyjna plażówka w KOKiS

Email Drukuj

siatka plazowa2017 (Kopiowanie)

Galeria Foto.

W sobotni poranek 5 sierpnia br. na obiektach sportowych KOKiS, przy słonecznej lecz bardzo wietrznej pogodzie, rozpoczęły rywalizacje dwuosobowe zespoły biorące udział w turnieju piłki plażowej o Puchar Burmistrza Miasta Kolno. Na starcie stanęły 4 drużyny męskie i 2 zespoły żeńskie. Po sześciu godzinach gry w systemie „każdy z każdym” najlepszym zespołem w kat. open kobiet okazał się duet w składzie Marysia Florczyk i Agnieszka Dąbrowska zdobywając 6 pkt., drugie miejsce zajęły Dominika Bazydło i Daria Witkowska. W kategorii open mężczyzn najlepszymi okazali się, gromadząc 8 pkt. Dawid Góralczyk i Maciej Wiąszowaty, drugie miejsce przypadło zespołowi w składzie Jakub Rogiński i Piotr Ramatowski, trzecie miejsce zdobył team Karola Patalana i Bartłomieja Żebrowskiego. Jesteśmy pełni uznania dla zespołu w składzie Mateusz Gawrych i Stanisław Kaczmarek, którzy prezentowali bardzo dobrą techniczną grę, ale po prostu zabrakło im trochę szczęścia. Sędzią głównym turnieju był Piotr Ossowski. Zawodnikom dziękujemy za koleżeńską grę, a kibicom za gorący doping.

 

Wakacyjny Turniej Halowej Piłki Nożnej Drużyn Osiedlowych

Email Drukuj

wakacyjna liga2017

Galeria Foto.

Zwieńczeniem codziennych zajęć organizowanych przez KOKiS podczas wakacji na hali sportowej jest Turniej Drużyn Osiedlowych. W tym roku do rozgrywek zgłosiło się 12 zespołów, aby w trzech kategoriach wiekowych rywalizować o tytuł najlepszej drużyny. W kategorii szkół podstawowych zwycięzcę wyłoniono dopiero po serii rzutów karnych. W tej grupie wiekowej klasyfikacja przedstawia się następująco: 1.FC New York, 2. Bombowcy, 3. Podwórkowi Rzeźnicy. Królem strzelców został Konrad Sokołowski zdobywając 7 bramek. W kategorii Gimnazjum kolejno miejsca zdobyli: 1. FC Halne , 2. Łowcy Much , 3. Pompa Team. Najlepszym piłkarzem i strzelcem okazał się Kamil Olszak strzelając 10 bramek. W kategorii najstarszej tj. szkół ponadgimnazjalnych zwyciężyła drużyna UT Wymiar, na drugiej pozycji uplasowała się Żetysu, a na trzeciej Hardbass. Najwięcej bramek zdobył Marcin Nerko (6 bramek). W turnieju uczestniczyło ponad 100 zawodników. Od kilku lat rozgrywki cieszą się dużą popularnością wśród młodzieży spędzającej wakacje w naszym mieście. Nazwy niektórych drużyn wrosły w historię rozgrywek i przechodzą na następne „pokolenia” są to między innymi Łowcy Much, Hardbass i oczywiście Żetysu. Należy podkreślić wielkie zaangażowanie zawodników i wolę walki oraz grę fair play. Pamiątkowe medale i puchary ufundowane przez organizatora, wręczyła zawodnikom Dyrektor KOKiS Alicja Szymańska.

 

V KOLNEŃSKA MINI OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKA-2017

Email Drukuj

mini olimpiada2017 (Kopiowanie)

Galeria Foto.

24 maja 2017 r. na Hali Sportowej Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, odbyła się V Kolneńska Mini Olimpiada Przedszkolaka. W tym roku do zawodów przystąpiły cztery drużyny z kolneńskich szkół podstawowych. Uczestnicy sportowych zmagań, musieli wykazać swoją sprawność fizyczną w pięciu konkurencjach, w których liczył się najlepszy czas i celność rzutowa do kosza. Rywalizacja była zacięta do ostatniego gwizdka o czym mogła świadczyć dogrywka, która miała wyłonić zwycięzców olimpiady. Ostatecznie po tej dodatkowej konkurencji pierwsze miejsce zajęła drużyna 5-latków „grupa B” reprezentująca Szkołę Podstawową Nr 2 w Kolnie, a tuż za nimi drugie miejsce zajęły „Pszczółki” reprezentujące Szkołę Podstawową Nr 1 w Kolnie. Trzecie miejsce zajęły drużyny 5- latków „grupa A” i „Słoneczka”. Wszystkim zawodnikom i ich opiekunom gratulujemy wyników, oraz dziękujemy za dobrą sportową zabawę. Zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, które wręczali Pan Dariusz Łosiewski i Pan Lech Owczarczyk dyrektorzy kolneńskich podstawówek. Puchar Kolneńskiej Mini Olimpiady Przedszkolaka w tym roku powędrował do Szkoły Podstawowej Nr 2 w Kolnie, a wręczyła go organizator sportowej imprezy Pani Alicja Szymańska Dyrektor Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu. Patronat Honorowy nad olimpiadą, sprawował Burmistrz Miasta Kolno- Andrzej Duda.

 

Złota drużyna z KOKiS

Email Drukuj

młodzik2

Zuzanna Połomska i Martyna Gąsiewska 02.04.2017 r. w Grajewie na Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostwach WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO w Tenisie Stołowym w kategorii młodziczek, zdobyły trzy medale. Martyna Gąsiewska trzykrotnie stawała na podium z zdobywając brązowy medal w grze indywidualnej i deblowej, oraz złoty w grze drużynowej. Koleżanka klubowa Martyny, Zuzia Połomska w grze indywidualnej zajęła piąte miejsce, brązowy medal z Martyną w grze deblowej i złoty w drużynie. Zawodniczki KOKiS zdobywając Drużynowe Mistrzostwo Województwa Podlaskiego uzyskały awans na Mistrzostwa Polski Młodzików. W decydującym meczu o pierwsze miejsce drużyna UKS KOKiS Kolno po zaciętej grze zwyciężyła z UKS DOJLIDY Białystok [ Jarkowska Alicja i Ryżewska Urszula] w stosunku 3:2 oraz UKS Remik Stary Folwark [Słuchocka , Adamczewska] – 3:1

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 13