plus minus gleich

logo kokis


Dział Sportu KOKiS

Miejska Liga Halowej Piłki Nożnej

Email Drukuj

halowa 2015 (Kopiowanie)

Dobiegły końca rozgrywki w Halową Piłkę Nożną o Puchar Burmistrza Miasta Kolno. Organizatorem tych zawodów, cieszących się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców miasta jest Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu. Po zaciętych ligowych meczach, końcowy sukces odnieśli piłkarze „Drewniaków”. Drugie miejsce zajęli zawodnicy z ZST Kolno, a trzecie miejsce drużyna LZS Turośl. Wyjątkowo wygląda klasyfikacja najlepszego strzelca, aż trzech piłkarzy otrzymało to trofeum strzelając po 12 bramek swoim rywalom, są to: Damian Bastek, Piotr Nerko i Wiesław Rybicki.

Galeria Foto.

Więcej…
 

Miejska Liga Halowej Piłki Nożnej

Email Drukuj

TABELA po VIII kolejkach.

Więcej…
 

Plan imprez sportowych na rok 2015

Email Drukuj

KALENDARZ IMPREZ SPORTOWYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ KOLNEŃSKI OŚRODEK KULTURY I SPORTU w 2015 r.

Więcej…
 

Halowa Piłka Nożna 2014

Email Drukuj

VII kolejka 21 grudnia

ZST KOLNO - NIEBIESCY 4 : 1 bramki: ( Małolepszy Kamil -1,   Pikuliński Kamil-1,Gajewski Paweł-1,Lubraniec Dawid-1)( Sielawa -1)

LZS TUROŚL – KOZIOŁ PLUS  3 : 0 bramki: Stachelek Michał-1,Cichy M.-1

AGROCENTRUM- LZS MAŁY PŁOCK - 6 : 1 bramki: ( Poniatowski Rafał-2, Rybicki Cezary -1, Poniatowski Marek -2)( Chyliński Grzegorz -1)

MLEKPOL KOLNO - POGOTOWIE 2 : 2 bramki ( Dąbkowski Piotr-1, Dąbkowski Marek-1)( Nerko Piotr-1,Kertesz-1)                          

GROT MAŁY PŁOCK – DREWNIAKI 3 : 2 bramki: ( Rybicki Wiesław -3)(Borawski Konrad -1 , ?-1]

 

Więcej…
 

I Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej

Email Drukuj

mikolajkowy2014

6 grudnia w Hali Sportowej Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, odbył się I Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej. Organizatorami zawodów byli: Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu i Kolneński Klub Sportowy „Orzeł”, a sponsorem głównym zawodów był Mlekpol Grajewo. Osiem drużyn biorących udział w rozgrywkach, zostało podzielonych na dwie grupy po cztery zespoły. W grupie A znalazły się następujące zespoły: Baltijos Akademia, M-ŁKS Łomża, BSP Jagiellonia Białystok i Mamry Giżycko. Natomiast w grupie B rywalizowały zespoły z AP Ostrów Mazowiecka, FK Soleczniki, MOSP Jagiellonia Białystok i Orzeł Kolno. Po pasjonujących i zaciętych pojedynkach grupowych do półfinałów awansowały drużyny: BSP Jagiellonia, Mamry Giżycko, MOSP Jagielonia i FK Soleczniki. W pierwszym meczu półfinałowym zawodnicy BSP Jagielonia wygrali 4-0 z FK Soleczniki. Natomiast rywalizacja w drugim meczu półfinałowym pomiędzy MOSP Jagielonia i Mamry Giżycko rozstrzygnęła się dopiero w rzutach karnych, które wygrali zawodnicy z MOSP Jagielonia 2:1. W finale spotkały się drużyny z Białegostoku, a lepszą okazała się BSP Jagiellonia Białystok. Najlepszym strzelcem został Oskar Dziermański z BSP Jagiellonia, najlepszym zawodnikiem turnieju został Krzysztof Sacharewicz z MOSP Jagiellonia, a najlepszym bramkarzem Mastyka Krzysztof z Mamry Giżycko.Na zaproszenie Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, na zawody przybył sam Św. Mikołaj z koszem pełnym słodyczy, który tego dnia dopingował wszystkim drużynom biorącym udział w turnieju.

Galeria Foto.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 12