Dział Sportu KOKiS

MAJÓWKA Z KOKiS NA SPORTOWO

Email Drukuj

kokis2maja

2 maja, Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu był organizatorem „Majówki na Sportowo”. Już od godziny 11:00, każdy z przybyłych na plac przy krytej pływalni mógł wystartować w różnych konkurencjach sportowych. Największym zainteresowaniem cieszyły się konkurencje rozgrywane na skateparku i kręgle chodnikowe dla wszystkich grup wiekowych.Nie zabrakło też miłośników piłki nożnej plażowej, w tej konkurencji udział wzięły cztery zespoły. Wszyscy zawodnicy biorący udział w zawodach, otrzymali pamiątkowe dyplomy ufundowane przez organizatora. Serdeczne podziękowania składamy dla Kolneńskiej Grupy Pierwszej Pomocy, która czuwała nad bezpieczeństwem zawodników i przybyłych widzów.

Otwarty Turniej w Piłkę Siatkową o Puchar Burmistrza Miasta Kolno

siatka kwiecien (Kopiowanie)

23 kwietnia w Hali Sportowej Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, został rozegrany turniej w piłkę siatkową o Puchar Burmistrza Miasta Kolno. W zawodach uczestniczyły cztery drużyny z terenu naszego powiatu: Brzydcy lecz Zdolni, LZS Janowo, Mgła Zabiele, 500+Kolno. Grano systemem każdy z każdym, po zaciętych stojących na wysokim poziomie meczach zwyciężyli „Brzydcy lecz Zdolni”. Drugie miejsce wywalczyli zawodnicy „Mgły Zabiele, a trzecie miejsce na podium dla LZS Janowo. Trapiona kontuzjami tego dnia drużyna 500+Kolno, mająca problem ze skompletowaniem składu do ostatniego spotkania zajęła czwarte miejsce. Puchary i dyplomy ufundowane przez organizatora, zawodnikom wręczała Dyrektor KOKiS Alicja Szymańska. Sędzią głównym zawodów był Pan Zdzisław Śliwecki.

III Grand Prix Województwa Podlaskiego

Zuzia zak

13.03.2016 r . w Dobrzyniewie Dużym rozegrany został  III Grand Prix Województwa Podlaskiego żaczek i żaków  w tenisie stołowym - eliminacje do ogólnopolskiego turnieju.W zawodach tych startowały zawodniczki UKS KOKiS Kolno Zuzanna Połomska i Martyna Gąsiewska , które wywalczyły następujące miejsca  : Zuzia  miejsce- czwarte, a Martyna- siódme. Z uwagi na sprawdzenie formy sportowej i zdobycie punktów do klasyfikacji końcowej, był to ważny start  przed mistrzostwami województwa w tej kategorii  wiekowej.

Miejska Liga Halowa- sezon 2015/2016

ligastr (Kopiowanie)

12 marca, po zaciętych zmaganiach na hali Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu zakończyła się kolejna edycja Miejskiej Ligi w Halową Piłkę Nożną o Puchar Burmistrza Miasta Kolno. Przez osiemnaście tygodni, dziesięć drużyn z naszego regionu rywalizowało o zdobycie pierwszego miejsca w tych cieszących się dużym zainteresowaniem piłkarskich rozgrywkach. W sumie we wszystkich zespołach grało 124 zawodników, a w 90 spotkaniach jakie rozegrano strzelono 430 bramek. Królem strzelców został Artur Bikowski, który strzelił 22 bramki. Natomiast Przemysław Dęby otrzymał statuetkę dla najlepszego bramkarza turnieju. Pierwsze miejsce już na trzy kolejki przed zakończeniem sezonu zdobyła drużyna „Drewniaków”, która przez cały cykl rozgrywek prezentowała wyrównaną formę grając na bardzo wysokim poziomie. Drugie miejsce zajęli piłkarze zespołu „Bez Nazwy”, a trzecie drużyna „Agrocentrum”. Pamiątkowe dyplomy, medale i puchary ufundowane przez Burmistrza Miasta Kolno i Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu, wręczała zawodnikom Dyrektor KOKiS Alicja Szymańska, która w ciepłych słowach podziękowała zawodnikom za wspaniałą widowiskową walkę, a kibicom za kulturalny sportowy doping.

Więcej…

Wyniki Miejskiej Ligi Piłki Nożnej

Wyniki poszczególnych spotkań z dnia 06.02.2016 :

Promil – In-Kol 2-2 ( Artur Bikowski, Kamil Kiełczewski) – ( Jarosław Jurczyk, Radosław Jurczyk)

Drewniaki – Bez Nazwy 1-0 ( Adrian Grabowski)

Mlekpol – Agrocentrum 0-1  (Łukasz Hałaburda)

BM Danex – Pogotowie Ratunkowe 0-3 vo

Uni Glass – Pabik Turośl 1-2 ( Adrian Narewski) – ( Stachelek D, Elant K)