plus minus gleich

logo kokis


Dział Sportu KOKiS

Tabela i wyniki Halowej Piłki Nożnej

Email Drukuj

liga fot Pierwsza runda w Halową Piłkę Nożną dobiegła końca, w dn. 10 i 11 grudnia rozegrano ostatnie spotkania w tym roku. Tym razem punkty stracił lider rozgrywek drużyna UNIGLASS, na drugie miejsce w tabeli awansowali DREWNIAKI i mają już tylko trzy punkty straty do pierwszego miejsca. Trzecie miejsce zajmują PREZESI TUROŚL, którzy również zanotowali awans w tabeli. Królem strzelców na półmetku rozgrywek jest Michał Pardo z 24 golami, który samotnie przewodzi stawce najlepszych snajperów ligi, drugi w klasyfikacji Kamil Świderski ma na koncie 13 bramek. 

 

Drewniaki – Uniglass   2:1
Karol Sielawa, Konrad Borawski – Michał Pardo
In Kol – Agrocentrum  3:1
Damian Łazarczyk 3 bramki - Mariusz Myśliński
13 Posterunek – FC Albatros  5:1
Paweł Gajewski 2 bramki , Adam Grygoriew  2 bramki , Kamil Pikuliński, – Wiktor Trzonkowski
Trójkąt – Nieloty 3:0 
Islam Mayrosultanov 2 bramki , Daniel Dąbrowski 
Bez nazwy – Pogotowie 4:3
Grzegorz Gardocki 3 bramki, Karol Grala – Piotr Nerko  2 bramki , Robert Podeszwik
Prezesi –  Mlekpol  3:1
Michał Stachelek  2 bramki , Łukasz Lidacki – Maciej Ziółkowski 

24 – Michał Pardo, 13 – Kamil Świderski,  12 – Piotr Nerko, 10 – Jakub Gutowski, 8 – Łukasz Kozioł, Dawid Banach, Islam Mayrosultanov, 7 – Przemysław Bagiński,  Marek Cichy,  Marcin Nerko, Łukasz Truszkowski, Damian Bastek, 6 – Łukasz Lidacki, Robert Brzeziński, Kamil Pikuliński, Robert Krzywda, Paweł Gajewski, Konrad Borawski, Grzegorz Gardocki

 

Więcej…
 

Barbórkowe granie w siatkówkę

Email Drukuj

siat25

Galeria Foto.

4 grudnia na hali sportowej KOKiS, trzy żeńskie drużyny stanęły do walki o tytuł najlepszej drużyny siatkarskiej dla kobiet 25 plus. Dodatkowo, żeby uatrakcyjnić i wzmocnić składy w każdym zespole mógł zagrać jeden mężczyzna. Turniej rozgrywano systemem „każdy z każdym „ . W pierwszy meczu Koźlanki kontra Kolnianki II, zwyciężyła drużyna z Kolna 2:0. Drugi mecz Kolnianki I – Koźlanki zwyciężyła kolneńska drużyna . W ostatnim meczu po bardzo wyrównanej walce i wcześniejszym prowadzeniu przez Kolnianki I, w ostatnich minutach meczu szala zwycięstwa przechyliła się na stronę Kolnianek II, które ostatecznie wynikiem 26:24 wygrały mecz, a tym samym tegoroczny turniej. Na drugim miejscu uplasowały się Kolnianki I, a trzecia była drużyna z Kozła. Należy podkreślić wyrównany poziom rozegranych spotkań jak również cieszy fakt, że po raz pierwszy zagrała u nas „ekipa” z Kozła. Przez cały czas trwania turnieju zawodniczki były gorąco dopingowane przez przybyłych kibiców, głównie licznie zgromadzonych mężów. Turniej Przebiegł w bardzo miłej przyjacielskiej atmosferze nie pozbawionej jednak zagorzałej walki.

 

VI edycja Miejskiej Ligi Halowej w Piłkę Nożną

Email Drukuj

piłka2016

Po raz szósty na hali sportowej KOKiS rozpoczęli zmagania piłkarze nożni.

16 października br. ruszyła VI edycja Miejskiej Ligi Halowej w Piłkę Nożną, zawodnicy jak co roku walczą o puchar Burmistrza miasta Kolno. Pierwsza runda skończy się przed świętami Bożego Narodzenia, zakończenie turnieju planujemy pod koniec kwietnia. W tym roku wystartowało 12 drużyn z naszego regionu, które rozegrają łącznie 132 spotkania. W rozgrywkach grają następujące drużyny: FC Albatros, 13 Posterunek, Bez Nazwy, Agrocentrum, Drewniaki, Uni Glass, Mlekpol, Pogotowie, In –Kol, Trójkąt, Prezesi Turośl oraz Nieloty.Po dwóch kolejkach zapowiada się ciekawa i wyrównana liga ,gdyż zawodnicy prezentują wysokie umiejętności piłkarskie.  Zapraszamy na kolejne mecze w każdą niedziele od 17.00

 

Kolejne sportowe zajęcia w KOKiS

Email Drukuj

rolkii

18 października ruszyły zajęcia sekcji rolkarskiej w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu. Do grupy zapisało się 15 osób w wieku od 5 do 12 lat, o różnym poziomie umiejętności. Dzieciaki na pierwszych zajęciach uczyły się równowagi i prawidłowej postawy na rolkach. Poznały także ciekawe ćwiczenia, które rozwiną umiejętności młodych rolkarzy. Zajęcia odbywać się będą w każdy wtorek na hali sportowej przy ul. Marii Dąbrowskiej 4 od godz.17 do 18:30 pod okiem instruktorski Marty Gajewskiej.

 

Regulamin i terminarz Halowa Piłka Nożna

Email Drukuj

Terminarz Ligi

 

I Kolejka 16.10.2016

  1. Nieloty- Prezesi Turośl 17:00
  2. 13 Posterunek – Mlekpol 17:30
  3. In kol – Pogotowie 18:00
  4. Drewniaki – Trójkąt 18:30
  5. Agrocentrum – FC Albatros 19:00
  6. Bez Nazwy – Uniglass 19:30
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 13