Dział Sportu KOKiS

Kolneński Halowy Turniej Tenisa

Email Drukuj

tenis2015

W miniony weekend 7-8.02.2015r. na hali sportowej KOKiS, rozegrany został Kolneński Halowy Turniej Tenisa. Do turnieju zgłosiło się 16 zawodników m.in. z Łomży, Pisza, Zambrowa, Łysych i Warszawy. Rozegrano 18 zaciętych pojedynków, z których niektóre trwały nawet po 3 godziny. Pierwsze miejsce zajął Adam Styła wygrywając z Marcinem Chmielewskim 6/1; 4/6 ;7/5. Trzecie miejsce zdobył Karol Bikowski, który wygrał pojedynek z Krzysztofem Bułkowskim 6/7 (1) ; 6/4 ; 3/6.

Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza wszystkich miłośników tenisa ziemnego na udział w wiosennych spotkaniach, które rozegrane zostaną już na boiskach zewnętrznych.Turnieje odbędą się w dwóch kategoriach:- KOLNIAK – dla mieszkańców miasta ;- OPEN

Wyniki z poszczególnych spotkań:

Więcej…

Zimowa Liga Drużyn Osiedlowych

piøka ferie

W dniach 02-04.02.2015 r. odbyła się Zimowa Liga Drużyn Osiedlowych w piłkę nożną wystąpiło 12 drużyn w następujących kategoriach wiekowych szkoły podstawowe, gimnazjum i ponadgimnazjalne. Organizatorem tych piłkarskich zmagań jest Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu. Po pasjonujących spotkaniach w ostatnim dniu doszło do szeregu niespodzianek, a walka o pozycje drugą oraz trzecią trwała do samego końca. Rozegrano 23 zacięte pojedynki.

Więcej…

Miejska Liga Halowej Piłki Nożnej

halowa 2015 (Kopiowanie)

Dobiegły końca rozgrywki w Halową Piłkę Nożną o Puchar Burmistrza Miasta Kolno. Organizatorem tych zawodów, cieszących się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców miasta jest Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu. Po zaciętych ligowych meczach, końcowy sukces odnieśli piłkarze „Drewniaków”. Drugie miejsce zajęli zawodnicy z ZST Kolno, a trzecie miejsce drużyna LZS Turośl. Wyjątkowo wygląda klasyfikacja najlepszego strzelca, aż trzech piłkarzy otrzymało to trofeum strzelając po 12 bramek swoim rywalom, są to: Damian Bastek, Piotr Nerko i Wiesław Rybicki.