Dział Sportu KOKiS

Turniej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Kolno

Email Drukuj

oldboye (Kopiowanie)

29.06.2014r. na Stadionie Miejskim w Kolnie, odbył się turniej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Kolno. Organizatorem turnieju był Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu. W rozgrywkach udział brały cztery drużyny z Kolna, Giżycka, Łomży i Grajewa. Po zaciętych pojedynkach w systemie każdy z każdym, pierwsze miejsce zdobyli zawodnicy oldbojów z ŁKS Łomża. Drugie miejsce zajęła ekipa z Giżycka, trzecie przypadło drużynie gospodarzy turnieju. Królem strzelców został Marcin Sawko ŁKS Łomża, a najlepszym bramkarzem Artur Nadolny ŁKS Łomża. Puchary dla drużyn wręczał Burmistrz Miasta Kolno Andrzej Duda.

Pierwsze miejsce zawodniczki UKS KOKiS

asia

W dniach 13-15 czerwca 2014 r. w Wilnie rozegrano 4th LITHUANIAN CADET & MINI CADET OPEN w tenisie stołowym, będący memoriałem ku czci  znakomitej trenerki litewskiej Brone Balaisiene. W turnieju znajdującym się w kalendarzu zarówno europejskiej (ETTU) i światowej (ITTF) federacji tenisa stołowego,€“ zagrało 180 zawodników z 12 krajów: Norwegii, Finlandii, Szwecji, Rosji, Białorusi, Ukrainy, Holandii, Czech, Polski, Łotwy, Estonii i Litwy. Poziom turnieju był wysoki, ponieważ bardzo silne reprezentacje wystawiły ekipy Rosji, Litwy Białorusi i Ukrainy. W zawodach z powodzeniem wystąpiła zawodniczka UKS Kokis Kolno-Joanna Sokołowska, która zwyciężyła w najliczniej obsadzonej kategorii mini-cadet (56 uczestniczek).

Wiadomości sportowe KOKiS

W dniu 23 maja, na głównej płycie boiska Stadionu Miejskiego w Kolnie, odbył się Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Kolno. Organizatorem, którego był Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu.

Mimo, że pogoda nie pomagała piłkarzom , to trzeba przyznać że turniej stał na dobrym poziomie. Grano twardo , ale z poszanowaniem przeciwnika. Do rozgrywek zgłosiło się pięć zespołów,  mecze rozegrano systemem, każdy z każdym i dopiero ostatnie  spotkania wyłoniły zwycięzców turnieju.

Więcej…

UKS KOKIS Kolno- Joanna Sokołowska

MISTRZOSTWA POLSKI

W rozegranych w dniach 14-18 maja Mistrzostwach Polskich Młodziczek dwa brązowe medale, w grze pojedynczej i podwójnej zdobyła zawodniczka kolneńskiego UKS KOKIS Kolno Joanna Sokołowska. Gratulacje dla zawodniczki i trenera.

II Mini Olimpiada Przedszkolaka - Kolno 2014

olimpiada2014

21 maja w Hali Sportowej Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, odbyła się II Kolneńska Mini Olimpiada Przedszkolaka. W zawodach udział wzięło sześć drużyn przedszkolnych, były to „Jagódki” z opiekunem- Panią Barbarą Pupek, „Żabki”- opiekun Pani Małgorzata Kijek, Grupa SP 2 z opiekunami Paniami Katarzyną Arnistą i Emilią Stachelek, grupa 0 „B” – z Paniami Ewą Wołczyńską i Ewą Sałatą, grupa 0 „C”- z Paniami Małgorzatą Biedrzycką i Małgorzatą Chutkowską, oraz grupa 0 „A”- z opiekunem Panią Barbarą Konopka. Zespoły liczyły po ośmiu zawodników, którzy wystąpili w sześciu konkurencjach sportowych. Początek imprezy sportowej, jak na olimpiadę przystało, to przemarsz wszystkich zespołów i zawieszenie olimpijskiej flagi.  Uroczystego otwarcia zawodów i zapalenia znicza olimpijskiego, dokonały Pani Jadwiga Lutrzykowska- Dyrektor Przedszkola Nr 4 w Kolnie i Pani Beata Orzołek- Dyrektor Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu. Po zaciętych, pasjonujących pojedynkach w atmosferze przyjaznej rywalizacji zgodnej z duchem olimpijskim, pierwsze miejsce zajęła drużyna 0 „A”- opiekunem, której jest Pani Barbara Konopka, w tym miejscu dla zwycięzców składamy serdeczne gratulacje. Nastęne w kolejności miejsca w Mini Olimpiadzie zajęły drużyny: