plus minus gleich

logo kokis


Dział Sportu KOKiS

Tabela i wyniki Halowej Piłki Nożnej

Email Drukuj

liga fot Miejska Liga Halowej Piłki Nożnej przyspieszyła tempo w miniony weekend rozegrano dwie kolejki spotkań w sumie 12 meczy. Uni-glass, nadal na czele tabeli. W dwóch meczach nie stracił żadnej bramki strzelając w sumie osiem, pokonując tym samym Prezesów Turośl ( 5:0) i Mlekpol (3:0). Zespół Bez nazwy w sobotę pokonał Mlekpol 7:1. W ostatnich rozgrywkach wicelider Agrocentrum niespodziewanie poniosło dwie porażki przegrywając z Drewniakami (1:3) oraz z 13 Posterunkiem (0:5). Agrocentrum po raz pierwszy nie zdobyło bramki w rozegranych spotkaniach. Albatros wywalczył swoje pierwsze punkty w rozgrywkach pokonując Nieloty 3:1. Emocji jest coraz więcej, przed końcem pierwszej rundy wyrównuje się poziom gry zespołów, które starają się walczyć do ostatniej sekundy. Przykładem jest mecz In-Kolu z Drewniakami oraz Bez nazwy i Trójkąta, gdzie bramki padły przed ostatnim gwizdkiem sędziego. W weekendowych meczach skutecznością popisali się Damian Bastek i Łukasz Kozioł strzelając po 4 bramki w jednym spotkaniu. Królem strzelców nadal pozostaje Michał Pardo, zdobywca 23 bramek. Pierwszy etap rozgrywek wchodzi w fazę końcową, pozostało do rozegrania dwie kolejki w najbliższa sobotę i niedziele.

Więcej…
 

VI edycja Miejskiej Ligi Halowej w Piłkę Nożną

Email Drukuj

piłka2016

Po raz szósty na hali sportowej KOKiS rozpoczęli zmagania piłkarze nożni.

16 października br. ruszyła VI edycja Miejskiej Ligi Halowej w Piłkę Nożną, zawodnicy jak co roku walczą o puchar Burmistrza miasta Kolno. Pierwsza runda skończy się przed świętami Bożego Narodzenia, zakończenie turnieju planujemy pod koniec kwietnia. W tym roku wystartowało 12 drużyn z naszego regionu, które rozegrają łącznie 132 spotkania. W rozgrywkach grają następujące drużyny: FC Albatros, 13 Posterunek, Bez Nazwy, Agrocentrum, Drewniaki, Uni Glass, Mlekpol, Pogotowie, In –Kol, Trójkąt, Prezesi Turośl oraz Nieloty.Po dwóch kolejkach zapowiada się ciekawa i wyrównana liga ,gdyż zawodnicy prezentują wysokie umiejętności piłkarskie.  Zapraszamy na kolejne mecze w każdą niedziele od 17.00

 

Kolejne sportowe zajęcia w KOKiS

Email Drukuj

rolkii

18 października ruszyły zajęcia sekcji rolkarskiej w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu. Do grupy zapisało się 15 osób w wieku od 5 do 12 lat, o różnym poziomie umiejętności. Dzieciaki na pierwszych zajęciach uczyły się równowagi i prawidłowej postawy na rolkach. Poznały także ciekawe ćwiczenia, które rozwiną umiejętności młodych rolkarzy. Zajęcia odbywać się będą w każdy wtorek na hali sportowej przy ul. Marii Dąbrowskiej 4 od godz.17 do 18:30 pod okiem instruktorski Marty Gajewskiej.

 

Regulamin i terminarz Halowa Piłka Nożna

Email Drukuj

Terminarz Ligi

 

I Kolejka 16.10.2016

  1. Nieloty- Prezesi Turośl 17:00
  2. 13 Posterunek – Mlekpol 17:30
  3. In kol – Pogotowie 18:00
  4. Drewniaki – Trójkąt 18:30
  5. Agrocentrum – FC Albatros 19:00
  6. Bez Nazwy – Uniglass 19:30
Więcej…
 

Ruszyła szkółka pływacka w KOKiS

Email Drukuj

zajecia basen

Galeria Foto.

Wraz z rozpoczęciem października ruszyła szkółka pływacka w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu. W zajęciach bierze udział ponad 100 dzieci w różnym wieku. Najważniejszym celem naszych spotkań jest nauka i doskonalenie pływania, dzieci w wieku od 4, 5 do 13 lat. Uczniowie podzieleni są na grupy początkujące, średnio-zaawansowane i zaawansowane. Staramy się zadbać o to, aby każdy początkujący pływak przeszedł etap oswojenia z wodą, dzięki któremu nabierze do niej zaufania, co w przyszłości pozwoli mu na swobodne poznawanie wszystkich stylów pływackich. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalną kadrę instruktorską. 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 13