plus minus gleich

logo kokis


Dział Sportu KOKiS

Półmetek II rundy Miejskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej

Email Drukuj

liga fot

 Jesteśmy po piątej kolejce II rundy rozgrywek MLHPN, liderem nadal pozostaje UniGlass z Łomży, który zgromadził 42 punkty. Tuż za nimi znajduje się drużyna  Drewniaków z 39 pkt. na trzeciej pozycji pomimo ostatniej porażki z Nielotami  zostaje In-kol. W tabeli Króla strzelców prowadzi z dużą przewagą Michał Pardo z sumą 37 bramek, za nim jest Kamil Świderski (19 bramek ) i Jakub Gutowski  z Piotrem Nerko (po 15 bramek). Zostało sześć kolejek do zakończenia turnieju emocje nie opuszczają zarówno zawodników jak i licznie zgromadzonych kibiców. Przypominamy, rozgrywki odbywają się w każdą niedziele od godziny 17.00 na hali KOKiS. Zapraszamy!

 

Uniglass – 13 Posterunek  3:1Michał Pardo – 2 bramki, Tomasz Jakubiak – samobójcza

Nieloty – Inkol  3:2Paweł Ałajko, Łukasz Kozioł, Dawid Banach – Artur Bikowski – 2bramki

Drewniaki – Bez nazwy  4:1Dariusz Kaczmarczyk, Łukasz Sadowski, Konrad Borawski, samobójcza – Robert Krzywda

Prezesi – Agrocentrum  1:1Łukasz Lidacki – Damian Kuraś

Mlekpol – Albatros  4:1Piotr Dąbkowski – 2, Przemysław Bagiński, Marek Dąbkowski – Norbert Bogdański

UKS Trójkąt – Pogotowie 2:1Michał Kowalczyk, Robert Wojciechowski – Marcin Nerko

 

Więcej…
 

Zimowy Halowy Turniej Tenisa 2017

Email Drukuj

Zimowy Halowy Turniej Tenisa 2017

Galeria Foto.

Po raz piaty KOKiS gościł sympatyków tenisa ziemnego, którzy zmierzyli się 18-19 lutego br. na hali sportowej. Turniej zgromadził na starcie szesnastu zawodników z Łomży, Zambrowa, Ostrołęki, Elbląga, Łysych i Kolna. Mecze okazały się bardzo wyczerpujące, walka o wejście do następnej fazy rozgrywek nie była łatwa. Po długich i zaciętych bojach finałowych, pierwsze miejsce zajął Bułkowski Krzysztof (Łomża), który w finale zmierzył się z Czapskim Konradem (Ostrołęka ), trzecie miejsce zajął Adam Gumoliński, a czwarte przypadło Mirosławowi Mazuchowi ( Łyse). Jedyny zawodnik z Kolna Łukasz Długozima, po bardzo wyrównanym meczu odpadł z turnieju w fazie eliminacji. Należy podkreślić, iż Karol Bikowski i Zdzisław Żołowicz, byli mieszkańcy Kolna, już od 5 lat startują w naszym turnieju, a po raz pierwszy w tym roku do ich grona dołączył pochodzący również z Kolna Świderski Sławomir (Elbląg), który potwierdził swój udział w kolejnych tenisowych zawodach. Dekoracji zwycięzców dokonała dyrektor KOKiS Alicja Szymańska. Wręczając pamiątkowe dyplomy i puchary, podziękowała zawodnikom za piękną i efektowną grę. Należy podkreślić, iż turniej przebiegał w bardzo przyjacielskiej i miłej atmosferze. Organizatorzy turnieju dziękują wszystkim uczestnikom i zapraszają za rok.

 

Turniej tenisa stołowego –Ferie z KOKiS 2017

Email Drukuj

teni2017

Galeria Foto.

Wszyscy sympatycy celuloidowej piłeczki 27 stycznia br. na hali sportowej KOKiS, mogli spróbować swoich sił przy stołach tenisowych. Poranne godziny rozgrywek wyeliminowały dorosłych, ale młodzież szkolna dopisała. Na turniej stawiło się 20 uczestników, którzy rywalizowali w kategoriach szkół podstawowych i gimnazjalnych. Rozgrywki były jedną z wielu atrakcyjnych form spędzenia wolnego czasu  zaproponowaną przez KOKiS w ferie zimowe. Po bardzo emocjonujących grach klasyfikacja przedstawia się następująco:

Więcej…
 

Zimowy Turniej Piłki Nożnej –Ferie 2017

Email Drukuj

pilk2017ferie

Galeria Foto.

Przez trzy dni zacięte boje toczyli piłkarze nożni podczas Zimowego Turnieju Drużyn Osiedlowych zorganizowanego w trakcie tegorocznych ferii zimowych przez KOKiS. Młodzież grała w trzech kategoriach wiekowych w sumie 15 drużyn, trzy ze szkoły podstawowej, siedem gimnazjalnych i sześć ponadgimnazjalnych. W kategorii szkół podstawowych zwyciężył Orzeł Kolno KKS, drugie miejsce zajął zespół Supa Strikas, a trzecie FC Kolno. W drużynach gimnazjalnych kolejność przedstawia się następująco: zwyciężył UT Wymiar , drudzy byli Łowcy Much a trzecie miejsce przypadło Stonodze Team. Ze szkół ponadgimnazjalnych najlepszą okazała się drużyna FC Hardbass na drugiej pozycji uplasowało się Żetysu, a na trzeciej Epidemia Smerfów. Królami strzelców w poszczególnych kategoriach zostali: szkoły podstawowe - Szymon Kleczyński-5 bramek , gimnazjum Łukasz Truskolaski - 14 bramek, a w ponadgimnazjalnych Marcin Nerko -7 bramek. Godnym podkreślenia jest fakt, że w turnieju zagrały dwie dziewczyny Kamila Banach i Sonia Pardo, swą grą w niczym nie ustępując chłopcom. Po raz pierwszy gościliśmy na rozgrywkach drużyny z gminy Kolno. Zimowy Turniej Drużyn jest imprezą cykliczną i jak można zauważyć cieszącą się coraz większym zainteresowaniem. W turnieju zagrało ponad 100 zawodników.

 

KALENDARZ IMPREZ SPORTOWYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ KOLNEŃSKI OŚRODEK KULTURY I SPORTY w 2017 r.

Email Drukuj

KALENDARZ IMPREZ SPORTOWYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ KOLNEŃSKI OŚRODEK KULTURY I SPORTY w 2017 r.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 13