plus minus gleich

logo kokis


Dział Sportu KOKiS

Tenisiści sprawdzali swoje postępy

Email Drukuj

Zawodnicy KOKiS Kolno pierwszego i ósmego grudnia startowali w turniejach tenisa stołowego : 01 w Szczuczynie i 08 w Giżycku . 01.12 w Szczuczynie w turnieju o Puchar Burmistrza startowali: Szymon Prusinowski i Patryk Chrzanowski, którzy w kategorii szkół gimnazjalnych spośród chłopców ze Szczuczyna, Grajewa, Wąsosza i Prostek wywalczyli miejsce piąte i szóste. 08.12.2018 r. w Mikołajkowym Turnieju Tenisa stołowego w Giżycku udział brali : Patryk Chrzanowski i Aleks Prusinowski. Był to dobrze osadzony turniej w którym grali zawodnicy z Giżycka, Ełku, Pisanicy, Gołdapi i Kolna. Wśród 14 chłopców grających w kategorii skrzatów Aleks Prusinowski wywalczył miejsce tuż za podium, a swoje mecze o miejsce pierwsze i trzecie przegrał po wyrównanej grze po 3-2. W kategorii chłopców szkół gimnazjalnych siódmoklasista Patryk Chrzanowski, stoczył dobre pojedynki z doświadczonymi zawodnikami z Gołdapi i Pisanicy i za III miejsce otrzymał puchar. Głównym celem tych startów było zdobywanie doświadczenia oraz stosowanie poznawanych technik gry w tenisa stołowego na zajęciach treningowych w KOKiS .

 

 

Otwarty Turniej w piłkę siatkową o Puchar Burmistrza Miasta Kolno

Email Drukuj

Otwarty Turnieju w piłkę siatkową o Puchar Burmistrza Miasta Kolno zorganizował Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu. W sobotę 1 grudnia 2018 r. w Hali Sportowej KOKiS  drużyny zmierzyły się w kategorii open mężczyzn. Jednym z celów imprezy była integracja amatorów tej dyscypliny i organizatorom na pewno to się udało. Po raz pierwszy od wielu lat swój udział zgłosiło 9 drużyn z terenu Podlasia  z miejscowości ; Grajewo, Szczuczyn , Wąsewo, Łomża, Zabiele, Kolno oraz z Białegostoku , Ełku i Ostrołęki. Trzy ostatnie drużyny odwołały przyjazd w ostatniej chwili w związku z chorobą zawodników lub problemami zawodowymi. Cieszy jednak, że jest duże zainteresowanie amatorską grą w siatkówkę. Mamy nadzieję, że spotkamy się w podobnym składzie w kolejnym turnieju. Po wyrównanych meczach kończących się time breakami , czy grą w setach do 28 , do półfinałów awansowały drużyny z Łomży, Szczuczyna ,Zabiela i Wąsewa. Ostatecznie turniej wygrała drużyna Dram Team Wąsewo, drugie miejsce zajęła drużyna ze Szczuczyna a na trzecim uplasowała się drużyna z Łomży. Honoru powiatu kolneńskiego broniły teamy z Hufca Pracy w Kolnie i  Mgła Zabiele, która po emocjonującym pojedynku z zawodnikami z Łomży zdobyła czwarte miejsce. Na uwagę zasługuje kulturalna gra fair play, o czym zakończonych meczach mówili sędziowie rozgrywek. Dekoracji zawodników dokonała Pani dyrektor KOKiS Alicja Szymańska. Dziękujemy zawodnikom za udział i zapraszamy na imprezy organizowane przez nasz ośrodek.

 

 

VIII edycja Miejskiej Ligi Halowej - w toku

Email Drukuj

W rozgrywkach MHLPN organizowanej przez KOKiS, w tym roku wystartowało 10 drużyn: LZS Team, Mlekpol, In-Kol, Drewniaki, Trzynasty, Niebiescy , Pogotowie, Agrocentrum, Micek, Black& White. Pierwszy mecze zawodnicy rozegrali już 28 października br. Rozgrywki do nowego roku będą toczyć się z przerwami. Spowodowane jest to okresem świątecznym i Nowym Rokiem, natomiast w grudniu tego roku na hali będziemy gościć przez 3 dni,  7-8-9 Wystawę Gołębi Pocztowych Okręgu Białystok. Na którą serdecznie zapraszamy, w imieniu hodowców oraz wszystkich sympatyków tych pięknych ptaków. Zakończenie ligi przewidywane jest na początku lutego 2019 r. Pomimo braku łomżyńskich drużyn mecze są na bardzo wysokim poziomie, a zawodnicy walczą jak zwykle do ostatniej sekundy. Po 4 kolejkach najwięcej bramek strzelili Hałaburda Patryk -9, Cichy Marek- 6, Bagiński Przemysław i Grabowski Adrian – po 5. Na początku tabeli niepodzielnie od kilku lat króluje drużyna Drewniaków. Na pochwalę i uwagę zasługuje drużyna z Micka, która śmiało stawia czoła najlepszym drużynom ligi, tutaj należy przypomnieć, iż są to zawodnicy w większości 16 –letni. Jak zaobserwowaliśmy liga nadal cieszy się dużym zainteresowaniem kibiców, którzy systematycznie towarzyszą emocjonującym meczom. Czekamy na kolejne mecze i zapraszamy na niedzielne zmagania w hali KOKiS.

Więcej…
 

TERMINARZ VIII EDYCJI ROZGRYWEK MHLPN KOKiS -2018 r.

Email Drukuj

TERMINARZ VIII EDYCJI ROZGRYWEK MHLPN KOKiS -2018 r.

Więcej…
 

MARATON PŁYWACKI W KOKiS 2018

Email Drukuj

Galeria Foto.

Popłynęli dla Niepodległej

Święto Odzyskania Niepodległości Kolno czciło na kilka sposobów, odbyły się uroczyste msze, przemarsze, akademie szkolne oraz koncert galowy. W tym samym czasie ponad 60 zawodników „ Płynęło dla Niepodległej”, w trzech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe do kl. VI - 966 metrów tj. ok. 40 długości basenu, szkoły podstawowe kl. VII, VIII i III gimnazjalne 1410 metrów ok. 56 długości basenu, open 1918 metrów – ok.76 długości basenu w kategorii kobiet i mężczyzn na historycznych dystansach. Głównym celem maratonu było uczczenie 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości Polski, utrwalenie historii i zachowań patriotycznych mieszkańców, popularyzacja pływania oraz, promocja naszego miasta .Organizatorem zawodów był KOKiS, a honorowym patronatem Burmistrz Miasta Kolno.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 15