plus minus gleich

logo kokis


Dział Sportu KOKiS

III Kolneńska Olimpiada Przedszkolaka

Email Drukuj

olimpiada2015 (Kopiowanie)

Galeria Foto.

27 maja w Hali Sportowej Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, odbyła się III Kolneńska Olimpiada Przedszkolaków. W zawodach udział wzięło siedem zespołów reprezentujących: Przedszkole Nr 4 w Kolnie, Szkołę Podstawową Nr 1 w Kolnie i Szkołę Podstawową Nr 2 w Kolnie. Wszystkich uczestników olimpiady i zaproszonych gości powitała Dyrektor KOKiS-u Beata Orzołek. Uroczystego otwarcia zawodów dokonał Burmistrz Miasta Kolno Andrzej Duda, który razem z Dyrektorem SP Nr 2 w Kolnie Dariuszem Łosiewskim zapalił symboliczny olimpijski znicz. Następnie mali sportowcy rywalizowali w czterech konkurencjach biegowo- sprawnościowych, a w piątej „ strzał na bramkę” zaprezentowali się dyrektorzy i opiekunowie poszczególnych placówek. Wszyscy olimpijczycy otrzymali pamiątkowe medale ufundowane przez Organizatora. Na zakończenie zawodów specjalnie dla dzieci wystąpił w pokazie iluzji i magii Łukasz Grant. Olimpiadę Przedszkolaka i wszystkie atrakcje przygotował dla naszych najmłodszych mieszkańców Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu.

 

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Żaków i Skrzatów w Tenisie Stołowym

Email Drukuj

09.05.2015 r. Dobrzyniewo Duże

Duży sukces sportowy zanotowały zawodniczki UKS KOKiS Kolno w Mistrzostwach Woj. Podlaskiego skrzatów i żaków ; Martyna Gąsiewska , Zuzanna Połomska i najmłodsza zawodniczka Weronika Bajano. Martyna Gąsiewska zdobyła wicemistrzostwo Woj. podlaskiego i wywalczyła awans do Mistrzostw Polski Żaczek , które odbędą się w Międzyzdrojach 12-14.06.2015 r. , pozostałe zawodniczki wywalczyły brązowe medale Weronika Bajno w grze indywidualnej i deblowej z Dominiką Rzemieniecką z UKS Płomień Dobrzyniewo o Zuzanna Połomska brąz w Grze deblowej z klubową koleżanką Martyną Gąsiewską i V miejsce w grze pojedynczej .

1.Martyna Gąsiewska - wicemistrzostwo woj.podl. w grze pojedynczej w kat. żaczek

2.Weronika- III miejsce w grze pojedynczej w kat. Skrzatek

3.Martyna Gąsiewska i Zuzanna Połomska – III -Iv miejsce w grze deblowej w kat żaczek

4.Weronika Bajno z D.Rzemieniecką- III-miejsce w grze deblowej w kat. żaczek

5.Zuzanna Połomska – V miejsce w grze deblowej w kat. żaczek

 

Plan regulaminy imprez sportowych w Europejskim Tygodniu Sportu 2015 r. z Kolneńskim Ośrodkiem Kultury i Sportu

Email Drukuj

26.05.2015 r. Nordic walking – marsz od godzinny 16:00 z pod Domu Kultury KOKiS

27.05.2015 r. od godziny 10:00 III edycja Mini Olimpiady Przedszkolaka

28.05.2015 r. od godziny 16:00 Rodzinny Turniej w Badmintona

29.05.2015 r. od godzinny 16:00 Turniej Siatkówki Plażowej z KOKiS kategoria open i gimnazjum

30.05.2015 r. od godzinny 09:00 Letni Turniej Tenisa Ziemnego KOKiS – boisko zewnętrzne przy KOKiS kategoria open i KOLNIAK.

31.05.2015 r. od godziny 10:00 Turniej Piłki Nożnej chłopców z rocznika 2007, 2008 – stadion miejski w Kolnie.

01.06.2015 r. Dzień Dziecka na sportową z KOKiS :

Więcej…
 

OFERTA CENOWA-SIŁOWNIA I KRYTA PŁYWALNIA

Email Drukuj
Więcej…
 

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Kolno

Email Drukuj

siatka2015str

W dniu 28 marca 2015r. na hali Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu można było oglądać zmagania kolneńskich siatkarzy w Otwartym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Kolno. W zawodach rywalizowało pięć drużyn w systemie każdy z każdym: PUB CHAMPION, NA JEDNEGO, MGŁA ZABIELE, GIMNAZJUM Z KOLNA i LZS Janowo . Byliśmy świadkami wielu zaciętych meczy, gdzie w kilku tie-break wyłaniał zwycięzcę pojedynku. Na pierwszym miejscu uplasowała się drużyna Mgły Zabiele, na drugim PUB Champion, a na trzecim LZS Janowo. Kolejne miejsca przypadły drużynom: Na jednego i Gimnazjum Kolno. Organizatorem turnieju był Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu, a statuetkę dla najlepszego zawodnika turnieju otrzymała Joanna Łojewska z drużyny PUB CHAMPIONS. 

Galeria Foto.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 12