plus minus gleich

logo kokis


19
kwietnia
2018

Złoto młodziczek UKS KOKiS Kolno

Email Drukuj PDF

W dniach 14-15.04.2018 r. w Dobrzyniewie Dużym rozegrano Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO w Tenisie Stołowym w kategorii młodzików. Martyna Gąsiewska i Zuzanna Połomska reprezentujące UKS KOKiS Kolno, zdobyły dwa medale – brązowe medale w grze deblowej i złote medale w grze drużynowej. Zawodniczki wywalczyły po raz drugi tytuł drużynowych mistrzyń województwa podlaskiego w tej kategorii wiekowej. Kolneńska drużyna w pierwszej grze pokonała ATS Białystok 3 – 0, a w finale zwyciężyła UKS REMIK w stosunku 3-1.

 

 

 

 
19
kwietnia
2018

ZAPRASZAMY NA TURNIEJ SZACHOWY

Email Drukuj PDF

 
16
kwietnia
2018

26. WOJEWÓDZKI FESTIWAL PIOSENKI PRZEDSZKOLAKÓW

Email Drukuj PDF

„Mama, tata i ja”

Kolno, 24 kwietnia 2018 r.

Więcej…
 
16
kwietnia
2018

Zwyciężyła Mgła Zabiele

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

W minioną niedzielę15 kwietnia br. na hali sportowej KOKiS, spotkały się cztery drużyny siatkarskie, które zawalczyły o puchar Burmistrza Miasta Kolno w kategorii open mężczyzn. Pomimo „grilowej” pogody sympatycy gry w siatkówkę nie zawiedli i na turnieju gościliśmy drużyny z Ełku, Szczuczyna, Nadleśnictwa Łomża i niezawodnie stawiła się Mgła Zabiele. Rozgrywki uświetniły dwie panie, które zagrały w drużynie Szczuczyna. Mecze toczono na dwóch boiskach w systemie „każdy z każdym”. Zaangażowanie zawodników oraz duże umiejętności siatkarskie wszystkich drużyn sprawiły, że mogliśmy oglądać bardzo dobre widowisko sportowe. Często mecz kończył się wynikiem np. 25: 27 czy 27:29. Ostatecznie po emocjonującej grze drużyny Ełku z Mgłą Zabiele, wszystko stało się jasne. Pierwsze miejsce zajęła Mgła Zabiele wygrywając wszystkie mecze, na drugiej pozycji uplasował się Szczuczyn , trzecie miejsce zajęła drużyna z Ełku, tuż za podium znalazła się drużyna z Nadleśnictwa Łomża. Puchary dla zwycięskich drużyn wręczył Przewodniczący Rady Miasta Kolno Mieczysław Śniadach. Turniej przebiegał w koleżeńskiej atmosferze, a drużyny zdeklarowały się do uczestniczenia w kolejnych rozgrywkach organizowanych w tej dyscyplinie przez KOKiS. Tabela rozgrywek :

Więcej…
 
11
kwietnia
2018

63. OKR - ELIMINACJE POWIATOWE

Email Drukuj PDF

10 kwietnia w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu, odbyły się eliminacje powiatowe 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Komisja konkursowa po wysłuchaniu wykonawców postanowiła na eliminacje wojewódzkie zakwalifikować następujące osoby: Adama Kalinowskiego i Julię Pieloch. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i upominki ufundowane przez organizatora. Eliminacje wojewódzkie odbędą się 27 kwietnia w Białymstoku.

 
03
kwietnia
2018

„Baje, bajki, bajeczki...”

Email Drukuj PDF

REGULAMIN

XXXI MAŁEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

„Baje, bajki, bajeczki...”

Kolno, 27 kwietnia 2018 r.

Więcej…
 
30
marca
2018

Wielkanocne Rozmaitości 2018

Email Drukuj PDF

Protokół z obrad jury konkursu plastycznego ”Wielkanocne Rozmaitości” z dnia 30.03.2018r. Jury w składzie: Robert Zieliński, Bogumiła Ranik, Paweł Podeszwik, po obejrzeniu 59 prac nadesłanych na konkurs postanowiło przyznać wyróżnienia dla następujących osób w trzech kategoriach.

Więcej…
 
26
marca
2018

Jarmark Wielkanocny 2018

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

24 marca w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu tradycyjnie już od kilkunastu lat, odbył się Jarmark Wielkanocny. Można było kupić palmy, pisanki, zabawki, oraz inne przedmioty rękodzieła artystycznego. Nie zabrakło też wyrobów związanych z kuchnią regionalną. Kupującym i oglądającym czas muzycznie umilał zespół Kolneńskich Dziewczyn z Plusem.

 

 
09
marca
2018

INFORMUJEMY

Email Drukuj PDF

INFORMUJEMY- że od 15 marca 2018 r. kryta pływalnia KOKiS, będzie nieczynna do odwołania

w związku z realizacją projektu w ramach dotacji z Ministerstwa Sportu i Turystyki

pt. „PRZEBUDOWA BUDYNKU KRYTEJ PŁYWALNI W ZAKRESIE WYKONANIA WANNY JACUZZI I WODNEGO PLACU ZABAW

 

 

W KOLNIE PRZY UL. M. DĄBROWSKIEJ 4”

Dyrektor KOKiS

 

 

 
08
marca
2018

Uroczyste otwarcie wystawy "Ciało, światło zmysły"

Email Drukuj PDF

7 marca w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu, odbył się wernisaż wystawy Zbigniewa Brzezińskiego pt. „Ciało, światło i zmysły”. Wystawa pokazuje piękno ciała ludzkiego w formacie makro, przy zastosowaniu gry światła. Ciało człowieka składa się z podobnych elementów, t.j. skóra, mięśnie, włosy, które odróżniają nas od pozostałych ziemskich gatunków. Za pomocą światła skierowanego pod odpowiednim kątem, tę „standardowość budowy” można przedstawić jako niesamowite, piękne, niekiedy zachwycające i tajemnicze obrazy. Na fotografiach prezentowane są części ciała ludzkiego stopa, dłoń, tors, plecy, ale każdy odwiedzający wystawę widzi zupełnie coś innego, coś co pobudza jego wyobraźnia. Zapraszamy do obejrzenia wystawy w kawiarni KOKiS.

 
06
marca
2018

Turniej tenisa na hali KOKiS

Email Drukuj PDF

Po raz szósty Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu gościł sympatyków tenisa ziemnego, którzy zmierzyli się w dniach 3-4 marca 2018 na hali sportowej. Turniej zgromadził na starcie szesnastu zawodników z Łomży, Zambrowa, Ostrołęki, Elbląga Łysych i Pisza. Mecze okazały się bardzo wyczerpujące, walka o wejście do następnej rundy rozgrywek nie była łatwa. Po długich i zaciętych bojach finałowych, pierwsze miejsce zajął Chmielewski Marcin (Pisz), który w finale zmierzył się z Mazuch Mirosław (Łyse), trzecie miejsce zajął Murach Piotr (Ostrołęka), a czwarte przypadło Sokołowskiemu Robertowi ( Łomża). Dyrektor Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu Alicja Szymańska, wręczając puchary, podziękowała zawodnikom za efektowną grę. Należy podkreślić, iż turniej przebiegał w bardzo miłej atmosferze. Organizatorzy turnieju dziękują wszystkim uczestnikom i zapraszają za rok.

Więcej…
 
26
lutego
2018

Mistrzostwa Kolna w pływaniu - KOKiS 24-02-2018 r.

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

Przy pełnych trybunach kibiców (głównie rodziców ) rywalizowali zawodnicy w kolejnych Mistrzostwach Kolna w Pływaniu, organizowanych przez KOKiS. W tym roku co bardzo cieszy, wystartowali zawodnicy z powiatu Kolno oraz z Łomży i Pisza, zarówno w kategoriach dla najmłodszych jak i w tych dla starszych, tym samym podnosząc rangę naszej imprezy. Pływacy rywalizowali w 36 kategoriach ,w których wystartowały 162 osoby, wręczyliśmy 108 medali zwycięzcom. Padło kilka dobrych wyników. Cieszy, że tak dużo startuje dzieci najmłodszych, ale smuci mała ilość startujących od gimnazjum w „górę”. Medale zwycięzcom wręczała dyrektor KOKiS Alicja Szymańska oraz sędzia główny zawodów Zbigniew Bohuszko. Organizatorzy dziękują nauczycielom w-f, za sędziowanie i pomoc w przeprowadzeniu zawodów pływackich.

Więcej…
 
20
lutego
2018

Taniec Zwycięstwa….

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

VII edycja MHLPN dobiegła końca. Oficjalnie w sobotę 17 lutego rozegrano ostatni mecz, który zadecydował o kolejności miejsc w tegorocznych rozgrywkach. Do ostatniej sekundy turnieju In-Kol walczył z Agrocentrum o trzecie miejsce, tylko wygrana In-Kolu gwarantowała mu miejsce na podium. Mecz zakończył się remisem 1:1, automatycznie trzecie miejsce przypadło dla Uniglasu Łomża. Drugie miejsce wywalczył Trzynasty tracąc 3 punkty do drużyny zwycięzców. Drewniaki, już po raz piąty wygrywają w MHLPN KOKiS, w tym 4 kolejne zwycięstwa z rzędu. Królem strzelców po raz drugi został zawodnik Uniglasu- Michał Pardo strzelając 31 bramek. W rozgrywkach toczyło boje 14 drużyn, debiutowało cztery nowe zespoły: KS Sonarol, Micek, Petunie, Mrówka Kolno. Puchar za „SUPER DEBIUT” ufundowała firma „Dako” państwa Kosowskich, a trafił do Sonarola, który uplasował się na 4 pozycji w tabeli po zwycięskim meczu z Mickiem. Podsumowując turniej możemy stwierdzić, że ok. 200 zawodników przez trzy miesiące w każdą niedziele toczyło boje o miano najlepszej drużyny. Na trybunach i boisku towarzyszyło wszystkim dużo emocji, a kto zwycięży nie wiadomo było prawie do końca rozgrywek. Duża ilość kibiców dopingujących grającym, jak było widać liga cieszy się dużym powodzeniem wśród zawodników jak i kibiców. Puchary i pamiątkowe medale w imieniu burmistrza Miasta Kolno wręczył zwycięskim drużynom Przewodniczący Rady Miasta Kolno pan Mieczysław Śniadach. Taniec zwycięstwa Drewniaków zakończył turniej. Gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy zawodnikom za ambicje i piękne widowisko . Osobne podziękowania dla sędziów turnieju za wyrozumiałość i gaszenie emocji. Dziękujemy i do zobaczenia za rok.

Więcej…
 
05
lutego
2018

Bal Baśni 2018

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

Tradycyjnie na zakończenie ferii zimowych w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu, organizowany jest bal dla najmłodszych mieszkańców miasta. Jak co roku na „Balu Baśni” tłumnie zjawiają się księżniczki, czarownice, piraci i inne postacie z komiksów i bajek. Wspaniała zabawa dzieci i ich rodziców, wspólne spędzenie czasu to jeden z celów tej tanecznej imprezy. W tym roku dołączyli do naszej zabawy pracownicy Hufca Pracy w Kolnie, którzy malowali twarze naszym uroczym przebierańcom. Konkursy i zabawy taneczne prowadzili instruktorzy KOKiS.

 
29
stycznia
2018

Czas ferii w KOKiS na sportowo

Email Drukuj PDF

Za oknami jak nie deszcz, to zawieja, pogoda w kratkę. Ruszyły ferie i trzeba coś z wolnym czasem zrobić, dlatego w tym okresie KOKiS proponuje dla młodzieży szkolnej wiele atrakcji zarówno kulturalnych jak i sportowych. Obiekty sportowe dają możliwość zorganizowania cyklicznych zajęć, zarówno na hali jak i na pływali. Pod okiem instruktorów w minionym tygodniu dzieci grały, bawiły się i pływały . W poniedziałek i środę kilkanaście osób bawiło się i przechodziło testy w ramach sprawdzianu Turbo Kozak czyli slalomy, przeskoki ,przewroty, strzały na bramkę itp.. We wtorek, środę i czwartek działała Akademia pływania dla dzieci chcących nauczyć się pływać lub doskonalić styl . W piątek można było powspinać się na skałce, tym razem przyszło ponad 30 osób i wyjątkowo wspinanie trwało ponad 3 godziny przy asyście 3 instruktorów. Wtorki i czwartki są zarezerwowane dla miłośników Rolkomani w godzinach 10.00-12.00 sympatycy rolek maja do dyspozycji całą halę. Na zajęcia przychodzi ok. 50 uczestników, którzy bawiąc się doskonalą swoją pasję. Od 12.00 do 14.00 od poniedziałku do piątku w posiadanie halę sportową biorą szkółki piłkarskie, zawodnicy z klubu Orła i KOKiS-u. Pierwszy tydzień ferii zleciał „jak z bicza strzelił”, zauważyliśmy, że na zajęcia przychodzi dużo najmłodszych dzieci i co nas bardzo cieszy w przeważającej części są to dziewczynki, które startują w wielu konkurencjach dorównując chłopcom. Zapraszamy na obiekty sportowe wszystkich uczniów lubiących pływać w ferie i wakacje za godzinę pływania płacimy tylko 2,25 zł. Przed nami następny tydzień ferii, zaczynamy turniejem drużyn osiedlowych. Wszystkich chętnych zapraszamy na obiekty sportowe. Więcej informacji na stronie KOKiS.

 

ZAPOWIEDZI IMPREZ KOKiS:


 

 

 

KOLNEŃSKIE DZIEWCZYNY

Z PLUSEM koldz

ORKIESTRA I MAŻORETKI

            MAŻORETKI

MAŻORETKI FOTO

 

 

  MIEJSKA ORKIESTRA DĘTA

orkiestra

Grafiki zajęć:

 

Grafik zajęć kulturalnych:

grafik 

Grafik zajęć sportowych:

GRAFIK

 

Obejrzyj nasze nagrania!
KOKiS YouTube

 

Wyszukaj w serwisie...

Kliknij...


Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 
Odsłon : 817016

BIP KOKiS

 BIP