plus minus gleich

logo kokis


16
stycznia
2017

FERIE W KOKIS

Email Drukuj PDF

 ZAPRASZAMY

ferieSPORT1

ferieKULTURA1

 
12
grudnia
2016

Mikołajkowy Turniej Szachowy w KOKiS

Email Drukuj PDF

szachy 11,12

W niedzielę 11 grudnia, odbył się Mikołajkowy Turniej Szachowy. Do rozgrywek zgłosiło się 8 zawodników, a nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwał Pan Jan Żubrowski. Turniej wygrał z kompletem zwycięstw Konrad Kozioł, drugie miejsce zajął Kamil Rainko, a trzecie miejsce Dariusz Skrodzki. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki ufundowane przez Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu. Zapraszamy również do naszego klubu szachowego, którego zajęcia odbywają się w każdą środę od godz. 16:00. Początkujący i gracze niezbyt pewni swoich umiejętności, mogą rozwijać swoje zainteresowania królewską grą pod okiem P. Jana Żubrowskiego.

 
12
grudnia
2016

Tabela i wyniki Halowej Piłki Nożnej

Email Drukuj PDF

liga fot Pierwsza runda w Halową Piłkę Nożną dobiegła końca, w dn. 10 i 11 grudnia rozegrano ostatnie spotkania w tym roku. Tym razem punkty stracił lider rozgrywek drużyna UNIGLASS, na drugie miejsce w tabeli awansowali DREWNIAKI i mają już tylko trzy punkty straty do pierwszego miejsca. Trzecie miejsce zajmują PREZESI TUROŚL, którzy również zanotowali awans w tabeli. Królem strzelców na półmetku rozgrywek jest Michał Pardo z 24 golami, który samotnie przewodzi stawce najlepszych snajperów ligi, drugi w klasyfikacji Kamil Świderski ma na koncie 13 bramek. 

 

Drewniaki – Uniglass   2:1
Karol Sielawa, Konrad Borawski – Michał Pardo
In Kol – Agrocentrum  3:1
Damian Łazarczyk 3 bramki - Mariusz Myśliński
13 Posterunek – FC Albatros  5:1
Paweł Gajewski 2 bramki , Adam Grygoriew  2 bramki , Kamil Pikuliński, – Wiktor Trzonkowski
Trójkąt – Nieloty 3:0 
Islam Mayrosultanov 2 bramki , Daniel Dąbrowski 
Bez nazwy – Pogotowie 4:3
Grzegorz Gardocki 3 bramki, Karol Grala – Piotr Nerko  2 bramki , Robert Podeszwik
Prezesi –  Mlekpol  3:1
Michał Stachelek  2 bramki , Łukasz Lidacki – Maciej Ziółkowski 

24 – Michał Pardo, 13 – Kamil Świderski,  12 – Piotr Nerko, 10 – Jakub Gutowski, 8 – Łukasz Kozioł, Dawid Banach, Islam Mayrosultanov, 7 – Przemysław Bagiński,  Marek Cichy,  Marcin Nerko, Łukasz Truszkowski, Damian Bastek, 6 – Łukasz Lidacki, Robert Brzeziński, Kamil Pikuliński, Robert Krzywda, Paweł Gajewski, Konrad Borawski, Grzegorz Gardocki

 

Więcej…
 
06
grudnia
2016

Barbórkowe granie w siatkówkę

Email Drukuj PDF

siat25

Galeria Foto.

4 grudnia na hali sportowej KOKiS, trzy żeńskie drużyny stanęły do walki o tytuł najlepszej drużyny siatkarskiej dla kobiet 25 plus. Dodatkowo, żeby uatrakcyjnić i wzmocnić składy w każdym zespole mógł zagrać jeden mężczyzna. Turniej rozgrywano systemem „każdy z każdym „ . W pierwszy meczu Koźlanki kontra Kolnianki II, zwyciężyła drużyna z Kolna 2:0. Drugi mecz Kolnianki I – Koźlanki zwyciężyła kolneńska drużyna . W ostatnim meczu po bardzo wyrównanej walce i wcześniejszym prowadzeniu przez Kolnianki I, w ostatnich minutach meczu szala zwycięstwa przechyliła się na stronę Kolnianek II, które ostatecznie wynikiem 26:24 wygrały mecz, a tym samym tegoroczny turniej. Na drugim miejscu uplasowały się Kolnianki I, a trzecia była drużyna z Kozła. Należy podkreślić wyrównany poziom rozegranych spotkań jak również cieszy fakt, że po raz pierwszy zagrała u nas „ekipa” z Kozła. Przez cały czas trwania turnieju zawodniczki były gorąco dopingowane przez przybyłych kibiców, głównie licznie zgromadzonych mężów. Turniej Przebiegł w bardzo miłej przyjacielskiej atmosferze nie pozbawionej jednak zagorzałej walki.

 
05
grudnia
2016

JARMARK BOŻONARODZENIOWY 2016

Email Drukuj PDF

jarmark2016 (Kopiowanie)

Galeria Foto.

Tradycyjnie w grudniu odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy, organizowany przez Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu. Targi te cieszą się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców naszego miasta. W tym roku spotykaliśmy się 04 grudnia, a swoje rękodzieło na jarmarku prezentowało 17 wystawców z naszego regionu. Tradycyjnie eksponowane są przedmioty i wyroby świąteczne tj. kartki, zabawki, wypieki, oraz szereg innych związanych z tym świętem rzeczy użytkowych. Tradycyjnie zakupy na jarmarku, umilały nam występy „Kolneńskich Dziewczyn z Plusem”, którym serdecznie dziękujemy.

 
01
grudnia
2016

„Lekcji Muzyki w KOKiS”

Email Drukuj PDF

rymowanki2016

Galeria Foto.

30 listopada dzieci z kolneńskich szkół i przedszkoli miały okazję uczestniczyć w „Lekcji Muzyki w KOKiS”. Lekcja ta została wpisana w serię spotkań pt. „Rymowanki-pogadanki od Pawełka oraz Anki”. Dziecięce zespoły: Rytmikobalerinka, Harmider oraz Dziecięcy Teatr Muzyczny działające w KOKiS przygotowały „pogadanki na dźwiękach i o dźwiękach”. W repertuarze znalazły się piosenki poświęcone wyłącznie tematyce muzycznej, a zważywszy na fakt, iż coraz mniej muzyki jest w programie nauczania w szkołach, koncert był ciekawa formą przypomnienia podstawowych pojęć i gatunków muzycznych, a także ciekawym wprowadzeniem do kolorowego świata rytmu, melodii i muzycznych wartości. Dla dzieci występujących na scenie, było to prawdziwe zmaganie się z muzyczną materią, gdyż koncert był grany w tym dniu trzykrotnie i z kolejnym koncertem radość z obcowaniem z muzyką wzrastała zarówno za kulisami jak i na widowni! Rozśpiewane dzieci przeniosły publiczność w świat rytmiki, twórczości Fryderyka Chopina, Rock&Rolla, Nowego Orleanu, w świat rozdźwięków, bluesa, hard-rocka,hip-hopu i dyskoteki. Po południu dzieci zaśpiewały i zagrały dla mieszkańców Kolna oraz najbliższych. Na kolejną Lekcję Muzyki zapraszamy na wiosnę.

W koncercie wystąpili:

Więcej…
 
28
listopada
2016

Kolneńskie Dziewczyny z Plusem z nowym programem kabaretowym

Email Drukuj PDF

wsi wesola

Galeria Foto.

 „Wsi wesoła, wsi spokojna” to tytuł nowego programu kabaretowego, przygotowanego przez Kolneńskie Dziewczyny z Plusem. Premiera odbyła się 27 listopada w Sali widowiskowej Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu. Tym razem zespół humorystycznie przedstawił życie na polskiej wsi. Dużo miejsca poświęcono m.in. Ochotniczej Straży Pożarnej, modnym ostatnio konkursom kulinarnym, czy służbie wojskowej. Wszystko to przeplatane nowymi piosenkami autorstwa Stanisława Rojeckiego , złożyło się na przepiękną całość, którą bez znudzenia można było oglądać i słuchać do samego końca. Prawdziwym przebojem stała się piosenka pt. „Sztacheta Show”, którą zespół wykonał ponownie na bis. Nie zawiodła tego dnia publiczność, która wypełniła do ostatniego miejsca salę widowiskową. Członkowie zespołu: Jadwiga Dąbkowska, Zofia Górska, Jadwiga Gromkowska, Barbara Kordal, Teresa Pomichowska, Paweł Podeszwik, Zbigniew Podeszwik, Eugeniusz Regliński i Bogumiła Ranik, byli bardzo mile zaskoczeni żywą reakcją licznej publiczności dla której to zobowiązali się do przygotowania następnego programu kabaretowego.

 

ZAPOWIEDZI IMPREZ KOKiS:

  
kolędy i pastorałki 1     

REGULAMIN I KARTA

ZGŁOSZENIA

KOLNEŃSKIE DZIEWCZYNY

Z PLUSEM koldz

ORKIESTRA I MAŻORETKI

            MAŻORETKI

MAŻORETKI FOTO

 

 

  MIEJSKA ORKIESTRA DĘTA

orkiestra

Grafiki zajęć:

 

Grafik zajęć kulturalnych:

grafik 

Grafik zajęć sportowych:

GRAFIK

 

Obejrzyj nasze nagrania!
KOKiS YouTube

Wyszukaj w serwisie...

Kliknij...


Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 
Odsłon : 662400

KOKiS współpracuje z...