plus minus gleich

logo kokis


08
lutego
2016

Tłoczno i gwarno w KOKiS

Email Drukuj PDF

zima2016 sport

Galeria Foto.

Tłoczno i gwarno zrobiło się na obiektach sportowych KOKiS w Kolnie, wraz z rozpoczęciem ferii młodzież pozostająca w miesicie, miała możliwość skorzystania z propozycji KOKiS-u, zarówno sportowych jak i kulturalnych. Hala sportowa przez pierwsze trzy dni ferii pękała w szwach, w godzinach porannych ruszyły zajęcia szkolnych UKS-ów , później kolneńskie parafie w ramach zimowiska prowadziły gry i zabawy, a także wspinanie się na skałce. W zajęciach uczestniczyło każdorazowo ponad 100 dzieci. Wielką popularnością cieszył się Zimowy Turniej Piłkarski, na który zgłosiło się, aż 17 drużyn tj. ok. 120 osób. Turniej rozgrywany był w trzech kategoriach wiekowych podstawówek, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Po raz pierwszy gościliśmy drużyny z Łachy i Kątów. Po sześciu dniach zmagań kolejność w poszczególnych kategoriach przedstawiała się następująco:

Więcej…
 
08
lutego
2016

Baśniowy Bal Przebierańców 2016

Email Drukuj PDF

bal2016

Galeria Foto.

 

 

 

 

 

 
05
lutego
2016

Recital Marka Jodłowskiego

Email Drukuj PDF

5 lutego w kawiarni Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, wystąpił Marek Jodłowski. Piosenki z krainy łagodności, czyli poezja śpiewana składały się na ten klimatyczny recital. W bogatym poetyckim repertuarze nie zabrakło utworów dobrze znanego poety Edwarda Stachury. Ponad godzinny koncert przy dźwiękach gitary, wprowadził w dobry nastrój słuchających i lubiących ten rodzaj muzyki.

marek jodłowski2

marek jodłowski

 

 
03
lutego
2016

Debiut w turnieju ogólnopolskim

Email Drukuj PDF

martyna tenis

Martyna Gąsiewska i Zuzanna Połomska zawodniczki UKS KOKiS KOLNO , w dniach 29-30.01.2016 r. uczestniczyły w II Grand Prix Polski Żaczek w Radomiu. Na tym etapie szkolenia w sekcji tenisa stołowego UKS KOKiS , wyjazd na turniej tej rangi zawodów związany był przdewszystkim z realizacją planu szkoleniowego w sezonie 2015/2016 . W tym momencie nie były istotne punkty i pozycje rankingowe a zdobywanie umiejętności zastosowania nauczanych technik i taktyki gry na treningach .W 2 Grand Prix Polski wystartowało 94 zawodniczki i sukcesem zawodniczek z Kolna było zdobywanie pojedynczych punktów i wygrywanie setów oraz możliwość gry z najlepszymi żaczkami w Polsce.

 
02
lutego
2016

Bajka dla dzieci "Legenda o Bazyliszku"

Email Drukuj PDF

bazyliszek1 (Kopiowanie)

Galeria Foto.

2 lutego 2016 w kawiarni Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu odbył się spektakl teatralny dla dzieci pt. ,,Legenda o Bazyliszku’’ w wykonaniu aktorów ze Studia teatralnego ART – RE z Krakowa. Nasi najmłodsi poznali legendę o strasznym smoku, który pilnował skarbu. Jednocześnie mogli włączać się do interaktywnej zabawy przygotowanej przez aktorów. Dzieci poznały wszystkich bohaterów legendy o Bazyliszku, przywitały się nawet z samym złym smokiem, który tak naprawdę lubił się bawić . Poznały też jak nazywają się poszczególni rzemieślnicy wykonujący różne przedmioty, był Bednarz, Płatnerz, Szewc, Ślusarz czy Piekarz. Humor i dobra zabawa towarzyszyły widowni przez cały czas trwania przedstawienia. „Legenda o Bazyliszku” to jedna z wielu atrakcji, którą przygotował na okres ferii zimowych Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu.

 
31
stycznia
2016

Andrzej Rosiewicz Show w KOKiS

Email Drukuj PDF

rosiewicz

Galeria Foto.

31 stycznia na deskach sceny Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, wystąpił dobrze wszystkim znany artysta estradowy Andrzej Rosiewicz. Publiczność, która wypełniła salę widowiskową KOKiS dobrze bawiła się słuchając nowych i starych przebojów, przeplatanych śmiesznymi anegdotami z życia piosenkarza. Nie zabrakło tak dobrze znanych nam utworów jak: „Najwięcej witaminy”, „Czterdzieści lat minęło…”, czy wykonanej na bis piosenki „Chłopcy radarowcy”. Artyście w jego show towarzyszyły dwie urocze tancerki, które chyba najbardziej spodobały się męskiej części widowni. Gościnie w show  wystąpił Tadeusz Lech, który wprowadził wszystkich w klimat koncertu śpiewająć dawne światowe i polskie przeboje.  Na zakończenie koncertu, kwiaty artystom wręczyła Dyrektor KOKiS Alicja Szymańska.

 
27
stycznia
2016

Zimowy Turniej Szachowy 2016

Email Drukuj PDF

szachy2016

24 stycznia odbył się turniej szachowy, organizowany przez Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu. Uczestniczyło w nim, dwunastu miłośników tej królewskiej gry w kategorii Open. Po zaciętej walce  zwycięzcą  został Mateusz Janowicz z Zambrowa, II miejsce przypadło Konradowi Kozioł, a III. -cie( po dogrywce z Piotrem Cwaliną) Tomaszowi Groszfeld. Wszyscy zawodnicy otrzymali upominki i dyplomy ufundowane przez organizatora. Sędzią głównym zawodów, był Pan Jan Żubrowski.

 

ZAPOWIEDZI IMPREZ KOKiS:

 
 Tenis
 
 

MIEJSKA ORKIESTRA DĘTA

Grafiki zajęć:

Grafik zajęć kulturalnych:

grafik 

Grafik zajęć sportowych:

GRAFIK

 

Obejrzyj nasze nagrania!
KOKiS YouTube

Wyszukaj w serwisie...

Kliknij...


Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 
Odsłon : 558434

KOKiS współpracuje z...