plus minus gleich

logo kokis


02
lipca
2015

ZAPRASZAMY- ZAPISZ DZIECKO NA WYCIECZKĘ

Email Drukuj PDF

PARK WYCIECZKA

 
29
czerwca
2015

Festyn "Imieniny Jana z Kolna" 2015

Email Drukuj PDF

imieninny2015

Galeria Foto.

W niedzielne popołudnie 28 czerwca mieszkańcy Kolna i okolicznych miejscowości, bawili się na corocznym festynie zorganizowanym na powitanie lata przez Burmistrza Miasta Kolno i Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu. Plenerowa zabawa „Imieniny Jana z Kolna” rozpoczęła się na stadionie miejskim o 15:00 i trwała do późnych godzin wieczornych. Pierwsza propozycja artystyczna skierowana była do najmłodszych. Specjalny program pt. „Pszczoły harcują z nektarowymi nagrodami” rozbawił i roztańczył tę część publiczności. Następnie na scenie zaprezentowały się wokalistki z Dziecięcego Teatru Muzycznego KOKiS. W programie naszych zespołów z Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, nie mogło zabraknąć występu Kolneńskiej Orkiestry Dętej, oraz uroczych wokalistek z zespołu „Niebieskich Migdałów”- Aleksandry Cudnik, Eweliny Targońskiej, Martyny Wolanowskiej, Eweliny Kordal, Ewy Kodłubańskiej, Anny Niebrzydowskiej i Natalii Święczkowskiej. Swoje taneczne układy pokazały Mażoretki. Nie zawiodły publiczności, też nasze eksportowe gwiazdy „Kolneńskie Dziewczyny z Plusem”, które tym razem wykonały wiązanki żołnierskich i góralskich piosenek. Wśród zaproszonych zespołów wystąpiły pełne wdzięku i wigoru „Podlaskie Babeczki” w programie pn. Szlachta. Mocne brzmienie zapewnił nam zespół „ Basement”. W sentymentalną podróż do lat 60 słuchaczy przeniósł występ „Chrząszczy”. Formacja muzyczna odświeża i popularyzuje starego, dobrego rock and roll’a wykonując covery The Beatles, The Shadows, Roya Orbisona, Neila Sedaki, Czerwonych Gitar, a także kompozycje własne. Po godzinie 22:00 na scenie rozbrzmiała muzyka formacji Akcent – czołowego zespołu nurtu disco-polo. Melodyjne, rytmiczne przeboje z charakterystyczną barwą głosu zaprezentował od lat wierny jednemu stylowi Zenon Martyniuk. Wokalista doskonale zachęcił do wspólnej zabawy, szczególnie panie i to z różnych grup wiekowych. Kolneński festyn „Imieniny Jana z Kolna” zakończył się po godzinie 23:00.

 

Organizatorzy dziękują sponsorom festynu, którymi byli: Bank Spółdzielczy w Kolnie, Bank BGŻ/ O. w Kolnie i Producent Odzieży Ochronnej „Hetman” w Kolnie.

 
02
czerwca
2015

DZIEŃ DZIECKA z KOKiS

Email Drukuj PDF

dzdziecka2015

Galeria Foto.

Z okazji Dnia Dziecka, Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu przygotował szereg atrakcji dla naszych najmłodszych mieszkańców. Na początku odbyły się zawody sportowe na Skeate Parku i Pumtracku, a następnie po tych zawodach dzieci mogły spróbować swoich sił w konkurencjach sprawnościowo– rekreacyjnych. Dodatkowo bezpłatnie, można było wejść na krytą pływalnię, poskakać w dmuchanej „Nibylandii” i dobrze się zabawić na zjeżdżalni. Wszyscy zawodnicy otrzymali medale, natomiast dzieci biorące udział w zabawach sprawnościowo- rekreacyjnych otrzymały nagrody ufundowane przez Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu. W piknikowej atmosferze przy dźwiękach muzyki bawiliśmy się do godz 20:00. Dzień Dziecka z KOKiS na Sportowo, zamykał cykl imprez sportowych w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu.

Więcej…
 
02
czerwca
2015

Europejski Tydzień Sportu w KOKiS

Email Drukuj PDF

tydzien eu

Galeria Foto.

Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu, przystąpił do ogólnopolskiej akcji VII edycji Europejskiego Tygodnia Sportu. Mieszkańcy Kolna mogli uczestniczyć w wielu imprezach sportowych. Począwszy od dnia 26 maja, można było przespacerować się po Kolnie z kijkami nordic walking. Kolejnego dnia podczas Mini Olimpiady „Przedszkolaka”, mogliśmy cieszyć oczy wspaniałą zabaw i rywalizacją w czterech konkurencjach sprawnościowych grup 5 i 6 latków z Przedszkola Miejskiego nr 4 oraz Szkół Podstawowych nr 1 i 2 w Kolnie. Ten niesamowity dzień zakończył przyjęty z wielkim zainteresowaniem pokaz iluzjonisty Pana Łukasza Granta. W trzecim dniu Europejskiego Tygodnia Sportu, KOKiS przygotował Rodzinny Turniej Badmintona. Najlepszą drużyną okazała się rodzina Chutkowskich. W piątek 29 maja od godz. 16:00, można było oglądać rywalizację Panów w siatkówkę plażową. Zawody rozgrywane w kategorii open cieszyły się dużym zainteresowaniem o czym świadczyła ilość zgłoszonych drużyn, jak również przybyłych kibiców. Najlepszymi okazali się Marcin Danielewski i Karol Szymański występujący pod nazwą „Whiskey TEAM”, drugie miejsce zajęli zawodnicy teamu „Pogoń Krowy” - Mateusz Żochowski i Wojciech Szymanowski, trzecie miejsce zajął zespół pod nazwą „Paulina Team”. W sobotę 30 maja od rana na obiektach sportowych KOKiS rywalizowały kobiety w Otwartym Turnieju  Plażowej Piłki Siatkowej wygrały Bliźniaczki: Karwowska Karolina i Paulina, na drugim miejscu uplasowały się zawodniczki z temu Dwie Karolin, a trzecie miejsce należało do Sympatycznych Dziewczyn. Równocześnie na boisku bocznym rozegrane zostały mecze tenisa ziemnego pomiędzy zawodnikami z Kolna, Łomży i Łysych. Turniej wygrał Pan Mirosław Mazuch, pokonując w finałowym pojedynku Pana Zdzisława Żołowicza. Przedostatniego dnia Europejskiego Tygodnia Sportu oglądaliśmy zmagania piłkarzy z rocznika 2006 i 2007, którzy rywalizowali na stadionie miejskim. Udział wzięło 8 drużyn z Łomży, Grajewa i Kolna. Dzieci bawiły się bardzo dobrze, pogoda dopisała, a rywalizacja była zacięta. Zwycięzcami w grupie starszej została drużyna Warmii Grajewo, natomiast grupę młodszą wygrał zespół ŁKS Łomża.

 

 
 
30
maja
2015

„ O złotą różdżkę Dobrej Wróżki”-2015

Email Drukuj PDF

rozgz2015

28 maja w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu, odbyły się eliminacje Konkursu Recytatorskiego dla Przedszkolaków „ O złotą różdżkę Dobrej Wróżki”, w którym wystąpiło 39 uczestników. Komisja konkursowa po wysłuchaniu wszystkich osób, postanowiła zakwalifikować na eliminacje wojewódzkie do Białegostoku, Karola Kulczewskiego i Jakuba Liszewskiego. Wszyscy uczestnicy eliminacji otrzymali okolicznościowe dyplomy i nagrody ufundowane przez Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy udanego występu w Białymstoku.

Galeria Foto.

 
 
27
maja
2015

III Kolneńska Olimpiada Przedszkolaka

Email Drukuj PDF

olimpiada2015 (Kopiowanie)

Galeria Foto.

27 maja w Hali Sportowej Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, odbyła się III Kolneńska Olimpiada Przedszkolaków. W zawodach udział wzięło siedem zespołów reprezentujących: Przedszkole Nr 4 w Kolnie, Szkołę Podstawową Nr 1 w Kolnie i Szkołę Podstawową Nr 2 w Kolnie. Wszystkich uczestników olimpiady i zaproszonych gości powitała Dyrektor KOKiS-u Beata Orzołek. Uroczystego otwarcia zawodów dokonał Burmistrz Miasta Kolno Andrzej Duda, który razem z Dyrektorem SP Nr 2 w Kolnie Dariuszem Łosiewskim zapalił symboliczny olimpijski znicz. Następnie mali sportowcy rywalizowali w czterech konkurencjach biegowo- sprawnościowych, a w piątej „ strzał na bramkę” zaprezentowali się dyrektorzy i opiekunowie poszczególnych placówek. Wszyscy olimpijczycy otrzymali pamiątkowe medale ufundowane przez Organizatora. Na zakończenie zawodów specjalnie dla dzieci wystąpił w pokazie iluzji i magii Łukasz Grant. Olimpiadę Przedszkolaka i wszystkie atrakcje przygotował dla naszych najmłodszych mieszkańców Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu.

 
27
maja
2015

III Festiwal Piosenki Agnieszki Osieckiej

Email Drukuj PDF

pisz nida

22 maja odbył się w Piszu III Festiwal Piosenki Agnieszki Osieckiej pod hasłem „Na Mazurach wszyscy śpiewają Osiecką”. W pierwszej części konkursu zaprezentowało się około 40 wykonawców. Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu reprezentowały: Martyna Wolanowska, Ewelina Kordal i Aleksandra Cudnik. Martyna piosenką „Sztuczny miód” i Ola kompozycją Seweryna Krajewskiego pt. ”Sama chciała”, wywalczyły zaszczytne pierwsze miejsca w swoich kategoriach i tym samym zostały zaproszone do wzięcia udziału w plenerowym koncercie 5 czerwca o godz.17.00 przy pomniku Agnieszki Osieckiej w Rucianem-Nidzie. Już wkrótce nasze wokalistki, zobaczą i usłyszą Państwo podczas koncertu plenerowego 28 czerwca w Kolnie na festynie „Urodziny Jana z Kolna”. Serdecznie zapraszamy, a naszym młodym artystkom gratulujemy!

 

Wyszukaj w serwisie...

Kliknij...


Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 
Odsłon : 472030

KOKiS współpracuje z...