plus minus gleich

logo kokis


18
maja
2020

KOKiS Zaprasza

Email Drukuj PDF

 
14
maja
2020

Drodzy mieszkańcy Kolna

Email Drukuj PDF

 

W związku z trwającym wciąż stanem epidemicznym, my pracownicy Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, pragniemy Państwu umilić, chociaż w minimalnym stopniu ten "nadzwyczajny" czas.

 

 

 

 

 

Specjalnie dla Was, za naszym pośrednictwem, zaprzyjaźnieni z nami artyści przesyłają specjalne słowa otuchy.

https://www.youtube.com/watch?v=BGSvMOPJT8s&fbclid=IwAR1xNQS15UwbqvyyVsxBnWwUtfmk3hcfwwJB1M2ClZ4_qBefKgM0edAgKGY

Więcej…
 
08
maja
2020

KOKiS Zaprasza

Email Drukuj PDF

Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu zachęca do wzięcia udziału w konkursie na krótkie "Hasło - fraszkę ku pokrzepieniu serc", który zostanie przeprowadzony w formie elektronicznej.

Więcej…
 
08
maja
2020

KOKiS ZAPRASZA- Konkurs Fotograficzny

Email Drukuj PDF

Regulamin konkursu fotograficznego

"WIOSNA w KORONIE 2020"

Więcej…
 
24
marca
2020

WYSTĘP KABARETU MŁODYCH PANÓW 26 MARCA PRZENIESIONY

Email Drukuj PDF

WYSTĘP KABARETU MŁODYCH PANÓW 26 MARCA PRZENIESIONY - ZMIANA TERMINU
W związku z ogłoszoną przez premiera RP decyzją o odwołaniu wszystkich imprez w Polsce Agencja Kreator informuje, że planowany na 26 marca występ KABARET MŁODYCH PANÓW  w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu w Kolnie  ZOSTAJE PRZENIESIONY NA 26 listopada 2020 roku na godzinę 17.30 i 20.30 w tym samym miejscu.
- zakupione bilety zachowują ważność
- w przypadku rezygnacji z zakupionego biletu należy kontaktować się z punktem, gdzie wejściówka została zakupiona lub pod nr telefony 501-144-271, 506-182-485

 
10
marca
2020

Ogłoszenie - Burmistrza Miasta Kolno Andrzeja Dudy

Email Drukuj PDF

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce i zagrożeniem pojawienia się przypadków zachorowań w naszym mieście - Burmistrz Miasta Kolno Andrzej Duda odwołuje wszystkie imprezy o charakterze masowym (kulturalne, sportowe) organizowane przez Miasto Kolno i jednostki podległe miastu.

Burmistrz prosi również wszystkich innych organizatorów imprez w Kolnie o ich odwołanie. Decyzja ta ma charakter profilaktyczny - w celu zminimalizowania skutków ewentualnego pojawienia się wirusa w Kolnie. Mieszkańców miasta prosimy o zachowanie spokoju i przestrzeganie zasad higieny.

Burmistrz Miasto Kolno Andrzej Duda w porozumieniu z dyrektorami instytucji kultury zdecydował o zamknięciu w dniach 12 – 25 marca 2020 r. Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu tj. domu kultury przy ul. M. Konopnickiej 4 i obiektów sportowych przy ul. M. Dąbrowskiej 4 oraz Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Więcej…
 
10
marca
2020

Koncert z okazji Dnia Kobiet i Jubileuszu 10- lecia

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

W niedzielę ósmego marca na scenie w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu, wystąpił zespół „Kolneńskie Dziewczyny z Plusem”. Koncert z okazji Dnia Kobiet, oraz jubileuszu 10-lecia istnienia zespołu jak zwykle cieszył się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców miasta. Wśród publiczności oczywiście nie zabrakło zaproszonych gości, wśród których byli samorządowcy z województwa podlaskiego, powiatu kolneńskiego i miasta Kolno. Nie zabrakło też delegacji osób z zaprzyjaźnionych zespołów i ośrodków kultury naszego regionu. Wszystko zaczęło się 10 marca 2010 roku, kiedy to kilka pań i jeden pan - postanowiło przygotować niespodziankę dla Klubu Seniora z okazji Dnia Kobiet. Występ bardzo się spodobał i zachęceni przez publiczność postanowili iść za ciosem i kontynuować swoją działalność. Trwa to już dziesięć lat w ciągu których zespół uczestniczył w różnego rodzaju przeglądach, konkursach, festynach, rocznicach i świętach państwowych, goszcząc na scenach ponad czterdziestu miejscowości. Ważnym epizodem w życiu zespołu było nagarnie płyty z utworami autorstwa Stanisława Rojeckiego w aranżacji drugiego plusa Pawła Podeszwika. Tak na marginesie, te dwa plusy odpowiadają za całą stronę muzyczną zespołu, pozostali członkowie grupy to: Jadwiga Dąbkowska, Zofia Górska, Jadwiga Gromkowska, Barbara Kordal, Teresa Pomichowska, Eugeniusz Regliński i Bogumiła Ranik. Na zakończenie koncertu na scenę wjechał tort urodzinowy, którym częstowana była publiczność. W jednym zdaniu tego dnia było coś dla duszy i ciała, z miłym kwiecistym akcentem i życzeniami dla Pań od Burmistrza Miasta Kolno.

Jubileusz odbył się dzięki wsparciu finansowym udzielonym przez Województwo Podlaskie

Więcej…
 
24
lutego
2020

KALENDARZ IMPREZ SPORTOWYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ KOLNEŃSKI OŚRODEK KULTURY I SPORTU w 2020 r.

Email Drukuj PDF

KALENDARZ IMPREZ SPORTOWYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ KOLNEŃSKI OŚRODEK KULTURY I SPORTU w 2020

Więcej…
 
24
lutego
2020

KALENDARZ IMPREZ KULTURALNYCH NA ROK 2020

Email Drukuj PDF

KALENDARZ IMPREZ KULTURALNYCH NA ROK 2020

Więcej…
 
17
lutego
2020

Koncert Walentynkowy 2020

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

Dzień Św. Walentego często znajduje oddźwięk w dedykowanych mu programach artystycznych. Ostatni niedzielny koncert z okazji Dnia Zakochanych stworzył wymarzoną okazję, odrobiną poezji, dobrej muzyki oraz romantycznych uniesień uprzyjemnić kolneńskiej publiczności ten wyjątkowy wieczór w roku. Są różne formy miłości. Od miłości partnerskiej, małżeńskiej, rodzicielskiej, przyjaźni po miłość do ojczyzny, Boga, czy miłości do samego siebie. Publiczność mogła usłyszeć co na temat miłości damsko- męskiej mówią jedne z piękniejszych utworów polskiej muzyki rozrywkowej i w jaki sposób kolneńscy artyści z obydwu kokisowskich zespołów: zespołu "07 zgłoś się" oraz "Dziecięcego Teatru Muzycznego" definiują i wyrażają szczęście, zazdrość, wolność, pożądanie, zauroczenie, w końcu miłość-ten wyjątkowy stan serca. W repertuarze niedzielnego koncertu znalazły się utwory z repertuaru znakomitych artystów sceny polskiej m.in. Alicji Majewskiej, Hanny Banaszak, Ewy Bem, Danuty Błażejczyk czy Michała Bajora. Wybrzmiało ekspresyjne "Kocham cię życie "Edyty Geppert czy magiczne "Tańczące Eurydyki" Anny German. Standardowo nie zabrakło bliskich sercu utworów musicalowych, czy pełnych sensualności i ekspresji utworów z gatunku piosenki aktorskiej. Młodym wokalistkom akompaniował Paweł Podeszwik. Warto było znaleźć się tego dnia w gronie koncertujących jak i tych zasłuchanych na widowni. Tymczasem zespoły mobilizują siły do kolejnego wyzwania. Instruktorzy zapewniają, że będzie jeszcze więcej wrażeń i kolejne repertuarowe niespodzianki. Artystów wokalnie przygotowała instruktor KOKiS Anna Podeszwik.

 
17
lutego
2020

Kulinarna sobota z dziećmi

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

15 lutego, odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Dziecięce weekendy z KOKiS”. Tym razem dzieci miały okazję sprawdzić swoje kulinarne umiejętności w robieniu smakowitych gofrów. Słodki zapach przepysznych wypieków unoszący się w naszej kawiarni, połączony z dekoracyjnymi dodatkami w postaci owoców, bitej śmietany, czekolady i kolorowych groszków, wzbudzał niesłychany apetyt w uczestnikach tej kulinarnej zabawy. Dwie godziny słodkiej zabawy, wprawiły wszystkich w dobry radosny humor, który dzieci zabrały razem z goframi do domu.

 

 

 

 

 

 

ZAPOWIEDZI IMPREZ KOKiS: 

KOLNEŃSKIE DZIEWCZYNY

Z PLUSEM koldz

ORKIESTRA I MAŻORETKI

            MAŻORETKI

MAŻORETKI FOTO

 

 

  MIEJSKA ORKIESTRA DĘTA

orkiestra

Modernizacja Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu

 

Modernizacja Kolneńskiego

Ośrodka Kultury i Sportu

Galeria Foto.

1. Zarząd Województwa ...czytaj

 

Obejrzyj nasze nagrania!
KOKiS YouTube

 

Wyszukaj w serwisie...

Kliknij...


Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości 
Odsłon : 1065949

BIP KOKiS

 BIP