plus minus gleich

logo kokis


13
kwietnia
2015

ZAPRASZAMY

Email Drukuj PDF

KURCZAK ZLOTY PAFKA 5 LAT

 
10
kwietnia
2015

Eliminacje Powiatowe 60 OKR w KOKiS

Email Drukuj PDF

okr60 (Kopiowanie)

10 kwietnia 2015 r. w kawiarni Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, odbyły się Eliminacje Powiatowe 60 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. W konkursie udział wzięło dziewięciu wykonawców w dwóch kategoriach. Komisja konkursowa w składzie: Stanisław Rojecki, Irena Kozicka i Bogumiła Ranik, po przesłuchaniu wszystkich uczestników postanowiła przyznać kwalifikacje na konkurs wojewódzki dla następujących osób:

w kat. Turniej Recytatorski- Natalia Bikowska i Katarzyna Szymańska

w kat. Turniej Poezji Śpiewanej- Ewelina Kordal i Martyna Wolanowska

Przewodniczący komisji konkursowej Stanisław Rojecki, odczytując protokół z posiedzenia 60 OKR pogratulował wszystkim biorącym udział, oraz podkreślił wysoki poziom artystyczny wykonawców w poszczególnych kategoriach. Na zakończenie uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki książkowe ufundowane przez KOKiS.

Galeria Foto.

 
03
kwietnia
2015

Przeglądu Amatorskich Form Kabaretowych - PAF-ka

Email Drukuj PDF

PAFKA

Regulamin Przeglądu Amatorskich Form Kabaretowych - PAF-ka

 I.Organizator: Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Edukacji, Kultury i Sportu

 II. Cel:

         - umożliwienie zespołom wymianę doświadczeń

         - prezentacja osiągnięć poszczególnych zespołów

III. Termin:

         Przegląd odbędzie się w dniu 29 kwietnia 2015 r. w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu. Początek przeglądu kat. I i II o godz. 10:00, kat. III – godz. 18.oo

IV.Zasady regulaminowe

   - Zespoły prezentują 15-minutowy (maksymalnie!) pogram komediowy lub satyryczny

Więcej…
 
01
kwietnia
2015

Wyniki konkursu plastycznego ”Wielkanocne Rozmaitości”

Email Drukuj PDF

wielkanocne2015

Wyniki konkursu plastycznego pt. ”Wielkanocne Rozmaitości”, organizowanego przez Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu. Jury po obejrzeniu 97 prac nadesłanych na konkurs, postanowiło przyznać wyróżnienia dla następujących osób w trzech kategoriach konkursowych.

Więcej…
 
31
marca
2015

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Kolno

Email Drukuj PDF

siatka2015str

W dniu 28 marca 2015r. na hali Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu można było oglądać zmagania kolneńskich siatkarzy w Otwartym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Kolno. W zawodach rywalizowało pięć drużyn w systemie każdy z każdym: PUB CHAMPION, NA JEDNEGO, MGŁA ZABIELE, GIMNAZJUM Z KOLNA i LZS Janowo . Byliśmy świadkami wielu zaciętych meczy, gdzie w kilku tie-break wyłaniał zwycięzcę pojedynku. Na pierwszym miejscu uplasowała się drużyna Mgły Zabiele, na drugim PUB Champion, a na trzecim LZS Janowo. Kolejne miejsca przypadły drużynom: Na jednego i Gimnazjum Kolno. Organizatorem turnieju był Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu, a statuetkę dla najlepszego zawodnika turnieju otrzymała Joanna Łojewska z drużyny PUB CHAMPIONS. 

Galeria Foto.

Więcej…
 
30
marca
2015

Jarmark Wielkanocny 2015

Email Drukuj PDF

jarmark2015

28 marca tradycyjnie już od kilku lat, zawsze w sobotę przed Niedzielą Palmową, gościliśmy w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu wystawców i twórców ludowych z przedmiotami i wyrobami związanymi ze Świętami Wielkanocnymi. Ponad trzydziestu wystawców z naszego regionu prezentowało swoje rękodzieła artystyczne, wśród nich najwięcej oczywiście było palm i pisanek. Nie zabrakło też innych form sztuki zdobniczej takich jak biżuteria, rzeźba czy ciekawa propozycja wyrobów sztuki użytkowej z drewna, Państwa Marcina i Agaty Szaniawskich z rameczka.com.pl. Tradycyjnie na jarmarku można było zjeść kanapkę ze smalczykiem, zagryzając ogórka kwaszonego i popijając to piwem jałowcowym. Wszystko okraszone było nutką skocznej muzyki i śpiewu występujących na scenie „Kolneńskich Dziewcząt z Plusem”. Zespół już od kilku lat bawi nas wszystkich podczas Jarmarku Wielkanocnego, na stałe wpisując się w koloryt naszej imprezy.

Galeria Foto.

 
24
marca
2015

Wiosenny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Kolno

Email Drukuj PDF

pilkahalowa2015 (Kopiowanie)

W dniu 22 marca 2015 roku na hali KOKiS w Kolnie, odbył się Wiosenny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Kolno. W zawodach udział wzięło 13 drużyn z powiatu kolneńskiego, w tym również zawodnicy z Łomży, Białej Piskiej, Jeży, Janowa i Łysych. Zawodnicy rywalizowali ze sobą w czterech grupach, gdzie do dalszej gry przechodziły dwie drużyny. W ćwierćfinałach spotkali się Drewniacy z Szamanami ( 0-0 ) co spowodowało, iż o zwycięstwie zadecydowały rzuty karne, które wygrała drużyna Szamanów. Kolejnym emocjonującym spotkaniem był pojedynek pomiędzy FC Jeże, a Grot Mały Płock. Także i w tym spotkaniu padł remis ( 1-1 ), a o zwycięstwie zadecydowały rzuty karne, które wygrała drużyna FC Jeże. W innych meczach padły następujące wyniki: Promil - Agrocentrum ( 0-1 ), LZS Janowo - Uniglass ( 0 – 4 ). Po rozegraniu meczy półfinałowych rozegrany został mecz o trzecie i pierwsze miejsce.

Galeria Foto.

Więcej…
 
20
marca
2015

"Wagary z KOKiS"

Email Drukuj PDF

wagary

20 marca w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu, odbyło się kolejne spotkanie z młodzieżą pod nazwą „Wagary z KOKiS”. Jest to cykliczna propozycja kulturalna dla młodzieży z okazji pierwszego dnia wiosny. Tym razem publiczność mogła zobaczyć występ jednego z najbardziej cenionych polskich iluzjonistów, jakim jest Łukasz Grant. Dynamiczny pełen energii pokaz iluzji na wesoło. Tak krótko można opisać ten magiczny występ, który został ciepło przyjęty przez widownię. Na koniec podziękowania za pomysł i zorganizowanie występu, dla Dyrektor KOKiS-u Pani Beaty Orzołek w imieniu uczniów i swoim złożył Dyrektor Gimnazjum Pan Karol Choynowski.

Galeria Foto.

 

ZAPOWIEDZI IMPREZ KOKiS:

 plakat mama tata
 
 

Grafiki zajęć:

Grafik zajęć kulturalnych:

grafik 

Grafik zajęć sportowych:

GRAFIK

 

Obejrzyj nasze nagrania!
KOKiS YouTube

Wyszukaj w serwisie...

Kliknij...


Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 
Odsłon : 451511

KOKiS współpracuje z...