plus minus gleich

logo kokis


27
kwietnia
2017

Eliminacje XXV Festiwalu Piosenki Przedszkolnej "Mama, Tata i Ja"- Kolno 2017

Email Drukuj PDF

mama tata2017 (Kopiowanie)

Galeria Foto.

27 kwietnia w kawiarni Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, odbyły się eliminacje XXV Festiwalu Piosenki Przedszkolnej „Mama, Tata i Ja”. W konkursie udział wzięło 24 wykonawców z naszego rejonu. Jury po wysłuchaniu wszystkich uczestników, postanowiło na eliminacje Wojewódzkie do Białegostoku zakwalifikować następujące osoby: Julię Góralczyk, Lenę Kowalewską, Gabrysię Świderską. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali okolicznościowe dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez KOKiS.

 
27
kwietnia
2017

Przebojem przez życie

Email Drukuj PDF

KOLNENSKIE26 (Kopiowanie)

Galeria Foto.

"Przebojem przez życie" - to tytuł ostatniego programu kabaretowego zespołu "Kolneńskie dziewczyny z plusem", który można było obejrzeć 26 kwietnia w KOKiS. Była to retrospekcja, powrót do przeżyć członków zespołu, przedstawione w scenkach i skeczach, przeplatane znanymi przed laty piosenkami. Zespół przypomniał swoje dzieciństwo, w jaki sposób byli wychowywani. Dzisiaj uważano by, tamte metody, za   patologiczne. Rozmowy w kawiarence, czy na ławeczce przybliżyły "życie" naszych wykonawców. Wśród muzycznych przerywników znalazły się: "Daj mi tę noc", "W siną dal", "Walentyna twist", oraz w wiązankach "Złoty pierścionek", "Karuzela", "Czumbalalajka", "O Maryjanno" i wiele innych. Publiczność, która wypełniła do ostatniego miejsca salę widowiskową KOKiS, nie zawiodła się na nowym programie kabaretowym przygotowanym przez naszych artystów.

Zespół zapowiedział nowy program kabaretowy na listopad br.

 
26
kwietnia
2017

Wygraj Sukces

Email Drukuj PDF

robert15

We wtorek 25 lutego wokalistki z KOKiS: Natalia Święczkowska oraz Ewelina Targońska, uczestniczyły w pierwszym Etapie 22 Konkursu Piosenki Wygraj Sukces. Każda z nich zaprezentowała dwie piosenki w języku polskim, utwór dowolny i jedna piosenka z 22 płyt Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”. Eliminacje odbyły się w Gminnym Ośrodku Kultury w Krzywem w okolicach Suwałk. Dziewczęta przeszły ten etap eliminacji zostając Laureatkami, co pozwala im na uczestnictwo w II etapie przesłuchań, które odbędą się w dniach od 18 maja do 2 czerwca 2017 r. w Warszawie. Dziewczętom oraz instruktorom prowadzącym serdecznie gratulujemy, życząc kolejnych nominacji oraz nagród. BRAWO!!!

 
25
kwietnia
2017

Koncert- Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz w KOKiS

Email Drukuj PDF

alicja majewska (Kopiowanie)

Galeria Foto.

23 kwietnia w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu, odbył się koncert gwiazdy polskiej sceny muzycznej Alicji Majewskiej. Towarzyszył jej znakomity kompozytor, aranżer i twórca wielu przebojów Włodzimierz Korcz, autor muzyki większości piosenek Pani Alicji. Publiczność i tym razem nie zawiodła organizatorów wypełniając do ostatniego miejsca salę widowiskową, mogła usłyszeć na żywo szereg muzycznych przebojów wylansowanych przez artystkę, m.in. "Jeszcze się tam żagiel bieli", "Odkryjemy miłość nieznaną", czy "Być kobietą". Nie zabrakło na koncercie piosenek z nowej płyty z tytułową piosenką na czele pt. „Wszystko może się stać”- ze słowami Moniki Partyk i muzyką Włodzimierza Korcza. Wszystkie śpiewane piosenki, to połącznie doskonałej muzyki z przepięknymi tekstami. Wspaniały koncert w wykonaniu gwiazd goszczących tego wieczoru w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu, został nagrodzony gromkimi brawami na stojąco i przepięknymi wiązankami kwiatów dla artystów.

 
21
kwietnia
2017

Wielkanocne Rozmaitości 2017

Email Drukuj PDF

wielkanocne2017

    Wyniki konkursu plastycznego pt. „ Wielkanocne Rozmaitości”, organizowanego przez Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu. Na konkurs nadesłano 80 prac, wśród nich były palmy wielkanocne, pisanki i kartki świąteczne. Jury po obejrzeniu wszystkich prac, postanowiło przyznać wyróżnienia dla poszczególnych artystów. W konkursie tradycyjnie przyznaje się tylko wyróżnienia, bez określania miejsc w poszczególnych kategoriach. Nagrodzeni otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe, ufundowane przez Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu.

Więcej…
 
10
kwietnia
2017

JARMARK WIELKANOCNY 2017

Email Drukuj PDF

jarmark2017 (Kopiowanie)

Galeria foto.

8 kwietnia, tradycyjnie już od wielu lat w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu, odbył się Jarmark Wielkanocny. Jest to impreza cykliczna i ma na celu pokazanie twórczości artystycznej zawiązanej ściśle ze Świętami Wielkanocnymi. W tym roku można było kupić, palmy, pisanki, zabawki, wypieki, wyroby związane z kuchnią regionalną oraz inne przedmioty rękodzieła artystycznego. W trakcie zakupów i zwiedzania stoisk, czas umilały piosenkami „Kolneńskie Dziewczyny z Plusem”. Zespół już od kilku lat wpisał się z powodzeniem w program jarmarku, dodając mu dodatkowo piękną muzyczną oprawę.

 
06
kwietnia
2017

Robert Gondek: Podróżnik, fotograf i miłośnik Afryki

Email Drukuj PDF

gontek

W środowe popołudnie 5 kwietnia, Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu gościł podróżnika Roberta Gondka, który zabrał przybyłych na spotkanie w "Podróż do Afryki."Robert Gondek - podróżnik, fotograf, miłośnik Afryki. Kolekcjonuje maski, uczy się języka Suahili. Realizuje projekt "W drodze na najwyższe szczyty Afryki", którego celem jest zdobycie najwyższych szczytów w każdym afrykańskim kraju. Dotychczas odwiedził już 18 krajów, pozostało mu jeszcze 36 na lądzie afrykańskim. Przy pięknej afrykańskiej muzyce autor blisko półtorej godzinie prezentował slajdy, fragmenty filmów i opowiadał o afrykańskiej przygodzie. Razem z podróżnikiem dotarliśmy na Kilimandżaro- najwyższej góry w Tanzanii, następnie odwiedziliśmy Kenię, Ugandę Rwandę i Burundię. Po spotkaniu można było obejrzeć i nabyć zdjęcia, pocztówki z afrykańskich podróży.Spotkanie z następnymi afrykańskimi krajami na jesieni.

 
05
kwietnia
2017

Eliminacje Powiatowe 62 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Email Drukuj PDF

okr62

5 kwietnia 2017r., w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu, odbyły się eliminacje powiatowe 62 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Komisja konkursowa po wysłuchaniu wszystkich wykonawców, postanowiła zakwalifikować na eliminacje wojewódzkie następujące osoby: w kat. Turnieju Recytatorskiego- Adama Kalinowskiego i Julię Pieloch, a w kat. Poezji Śpiewanej- Gabrielę Konopka. Dodatkowo wyróżnienie otrzymał Paweł Biedrzycki. Wszyscy Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki ufundowane przez KOKiS.

 
05
kwietnia
2017

Złota drużyna z KOKiS

Email Drukuj PDF

młodzik2

Zuzanna Połomska i Martyna Gąsiewska 02.04.2017 r. w Grajewie na Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostwach WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO w Tenisie Stołowym w kategorii młodziczek, zdobyły trzy medale. Martyna Gąsiewska trzykrotnie stawała na podium z zdobywając brązowy medal w grze indywidualnej i deblowej, oraz złoty w grze drużynowej. Koleżanka klubowa Martyny, Zuzia Połomska w grze indywidualnej zajęła piąte miejsce, brązowy medal z Martyną w grze deblowej i złoty w drużynie. Zawodniczki KOKiS zdobywając Drużynowe Mistrzostwo Województwa Podlaskiego uzyskały awans na Mistrzostwa Polski Młodzików. W decydującym meczu o pierwsze miejsce drużyna UKS KOKiS Kolno po zaciętej grze zwyciężyła z UKS DOJLIDY Białystok [ Jarkowska Alicja i Ryżewska Urszula] w stosunku 3:2 oraz UKS Remik Stary Folwark [Słuchocka , Adamczewska] – 3:1

 

ZAPOWIEDZI IMPREZ KOKiS:

   
SZYBCY8 
  
 REGULAMINY:
 
 

KOLNEŃSKIE DZIEWCZYNY

Z PLUSEM koldz

ORKIESTRA I MAŻORETKI

            MAŻORETKI

MAŻORETKI FOTO

 

 

  MIEJSKA ORKIESTRA DĘTA

orkiestra

Grafiki zajęć:

 

Grafik zajęć kulturalnych:

grafik 

Grafik zajęć sportowych:

GRAFIK

 

Obejrzyj nasze nagrania!
KOKiS YouTube

Wyszukaj w serwisie...

Kliknij...


Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 
Odsłon : 691524

BIP KOKiS

 BIP