plus minus gleich

logo kokis


23
listopada
2017

Wyczerpujące tempo w lidze

Email Drukuj PDF

Nabrały tempa rozgrywki w piłce halowej organizowanej przez KOKiS. W minioną niedzielę 19 listopada startujące drużyny, prezentowały wyrównany poziom gry. Po bardzo dobrym meczu Trzynasty wygrał 1 bramką z Uniglasem ( 2 : 1). Debiutująca w rozgrywkach Mrówka, zagrała bardzo dobry mecz przegrywając 2 bramkami z KS Turośl ( 0:2), Drewniaki minimalną przewagą zwyciężyli z Agrocentrum( 2:1), grając cały mecz na  „wysokich obrotach”. Mecz walkowerem oddał zespół Petuni . Daje się zauważyć ogromne zaangażowanie zawodników i szybkie tempo rozgrywanych meczy, co cieszy sympatyków na trybunach. Po trzech kolejkach klasyfikacja drużyn przedstawia się następująco :

Więcej…
 
23
listopada
2017

KOKiS ZAPRASZA

Email Drukuj PDF

 
20
listopada
2017

Koncert Roberto Zucaro

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

19 listopada w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu, odbył się koncert Roberto Zucaro. Prawdziwa muzyczna uczta dla miłośników włoskich przebojów z lat 70/80. Największe przeboje takich artystów jak Toto Cutugno, Drupi czy Albano w wykonaniu Roberto rozbrzmiewały ze sceny Sali widowiskowej. W wesoły klimat koncertu wprowadzał nas towarzyszący wokaliście, gitarzysta Mario Carota. Prawdziwą niespodzianką był występ taneczny Kolneńskich Dziewczyn z Plusem. Dziewczyny zatańczyły w dwóch układach i dały razem z Roberto i Mario wspaniałe show. Klimat starych włoskich przebojów, dobry kontakt wykonawców z publicznością, miła atmosfera i wspólna zabawa. Wszystko to sprawiło że koncert podobał się zgromadzonym tego dnia w naszej placówce, o czy mogły świadczyć brawa na stojąco.

 

 
13
listopada
2017

Barbórkowy Turniej Piłki Siatkowej dla kobiet 25 plus

Email Drukuj PDF

Regulamin Turnieju

Uczestnicy:

1. Drużyna liczy od 6 do 12 uczestników.

2. Wiek uczestniczek powyżej 25 roku życia.

3. W turnieju mogą uczestniczyć zawodnicy nie mający przeciwwskazań zdrowotnych.

Więcej…
 
13
listopada
2017

Otwarty Turniej w Piłkę Siatkową

Email Drukuj PDF

REGULAMIN

Otwarty Turniej w Piłkę Siatkową o Puchar Burmistrza Miasta Kolno”

Więcej…
 
09
listopada
2017

Dobry czas na trening…

Email Drukuj PDF

Koniec września to czas kiedy trzeba zapomnieć o minionych wakacjach i zorganizować sobie wolne chwile po zajęciach lekcyjnych lub zakończonej pracy, jak każdego roku KOKiS w miarę swoich możliwości, stara się trafić z ofertą sportową ,zarówno do najmłodszych jak i tych starszych.

Dzieci od 6 lat do 10 rozpoczęły naukę pływania i doskonalenie pływania w szkółkach pływackich prowadzonych przez instruktorki p. Renatę Pogorzelską i p. Ewelinę Dziekońską , w tym roku na zajęcia uczęszcza 100 adeptów pływania, nauka trwa od października br. do maja następnego roku. Zajęcia odbywają się od wtorku do piątku w godzinach popołudniowych.

Więcej…
 
09
listopada
2017

VII edycja Miejskiej Ligi Halowej w piłkę nożną ……

Email Drukuj PDF

Pod koniec października rozpoczęli zmagania piłkarze halowi w ramach MLHPN, w tym roku zmienił się harmonogram rozgrywek. Decyzją organizatora została zwiększona liczba drużyn do czternastu , które w jednej rundzie w systemie „każdy z każdym” rozegrają w sumie 91 meczy. W tym roku w rozgrywkach wystartowali : Trzynasty, Nietykalni, Uniglass (Łomża ), Agrocentrum ,Drewniaki, Elzetes Team , KS Turośl, Bez Nazwy , In-Kol , Mlekpol oraz debiutanci Mrówka Kolno, KS Biel Sonarol , Micek (LO Kolno) i Petunie. Razem w rozgrywkach bierze udział około 200 piłkarzy. Jak zwykle mecze na hali KOKiS-u cieszą się dużą popularnością wśród kibiców, którzy bardzo licznie od początku rozgrywek kibicują swoim drużynom. Początek rozgrywek w hali KOKiS od godz.16.30 ,w każdą niedziele zgodnie z harmonogramem Ligi.

Zakończenie ligi planowane jest w końcu lutego, komu w tym roku przypadnie Puchar Burmistrza Miasta Kolno, zostaje sprawą otwartą i jak mówił Kazimierz Górski „piłka jest okrągła a bramki są dwie”. Powodzenia.

Więcej…
 
08
listopada
2017

Carmen Patrium 2017

Email Drukuj PDF

Galeria Foto.

8 listopada, tradycyjnie już od kilku lat organizowany jest w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu, konkurs pieśni patriotycznej pn. „Carmen Patrium”. Organizatorami tego przeglądu są: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Edukacji, Kultury i Sportu w Kolnie i Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu. W tym roku zaprezentowało się 19 solistek i solistów z terenu naszego województwa. Komisja w składzie: Paweł Podeszwik, Eugeniusz Regliński i Stanisław Rojecki, miała naprawdę trudne zadanie z wyborem najlepszych tego dnia śpiewających młodych artystów. Po dość długich obradach Panowie jurorzy wybrali trójkę laureatów konkursu, a są to Maciej Golian, Weronika Stankiewicz i Natalia Święczkowska. Jednocześnie z uwagi na dość wyrównany poziom wykonawców, dodatkowo przyznano jeszcze trzy wyróżnienia dla Julii Rakowskiej, Izabeli Rybickiej i Kamili Wyce. Wszyscy występujący otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatorów. Gratulujemy wykonawcom i dziękujemy opiekunom za przygotowanie młodzieży do konkursu. Zapraszamy w przyszłym roku.

 

 
24
października
2017

Koncert Trzeci Oddech Kaczuchy

Email Drukuj PDF

W poniedziałek 23 października w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu, odbył się recital słowno- muzyczny grupy Trzeci Oddech Kaczuchy. W programie występu znalazły się piosenki dobrze znane miłośnikom twórczości Andrzeja Janeczki, takie jak „Kombajnista”, czy „Wódz” nie zabrakło też piosenek nowych opisujących satyrycznie czasy teraźniejsze. Występ zespołu w naszym mieście to również promocja książki, która została wydana z okazji jubileuszu pracy twórczej artystów. Kolneńska publiczność dobrze bawiąca się i żywo reagująca, czasem śpiewając razem z artystami teksty piosenek, nagrodziła gromkimi brawami wykonawców.

 

 

ZAPOWIEDZI IMPREZ KOKiS:

KOLNEŃSKIE DZIEWCZYNY

Z PLUSEM koldz

ORKIESTRA I MAŻORETKI

            MAŻORETKI

MAŻORETKI FOTO

 

 

  MIEJSKA ORKIESTRA DĘTA

orkiestra

Grafiki zajęć:

 

Grafik zajęć kulturalnych:

grafik 

Grafik zajęć sportowych:

GRAFIK

 

Obejrzyj nasze nagrania!
KOKiS YouTube

 

Wyszukaj w serwisie...

Kliknij...


Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 83 gości 
Odsłon : 735719

BIP KOKiS

 BIP