plus minus gleich

logo kokis


16
września
2014

KOKIS ZAPRASZA

Email Drukuj PDF

infoteatr tenis stołowy akademia zajęciaplastyczne SZACHY2014

 
15
września
2014

"Pan Wołodyjowski" w KOKiS

Email Drukuj PDF

seniorzyczyta

Galeria Foto.

10 września w kawiarni Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, kolneńscy seniorzy włączyli się do akcji Narodowego Czytania zainicjowanej przez Prezydenta RP. Na swoim środowym spotkaniu czytali „Pana Wołodyjowskiego”, w barwnych strojach z epoki Panie: Teresa Pomichowska, Maria Bućko, Zofia Górska, Barbara Kordal i Bogumiła Ranik oraz Pan Jan Bućko. Spotkanie zakończyło się mini konkursem z wiedzy o Trylogii. Nasi emeryci wykazali się bardzo dużą znajomością dzieł H. Sienkiewicza, odpowiadając bezbłędnie na trudne pytania.

 
15
września
2014

Zaproszenie

Email Drukuj PDF

ZAPROSZENIE PUMP111

 
10
września
2014

Energia słoneczna pracuje dla Miasta Kolno

Email Drukuj PDF

fundusze europejskie loga

 ,,Energia słoneczna pracuje dla Miasta Kolno

– Instalacje fotowoltaiczne na budynkach użyteczności publicznej”

Projekt jest współfinansowany  ze środków Unii Europejskiej w ramach

Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013 

Więcej…
 
04
września
2014

KOKIS ZAPRASZA

Email Drukuj PDF

senioriada2014powitalne

        Kolneński Ośrodek Kultury i  Sportu  w Kolnie  oraz  Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Edukacji, Kultury i Sportu  zapraszają do udziału w IV Senioriadzie – imprezie sportowo-rekreacyjnej  o Puchar Burmistrza Miasta Kolno.

Cel imprezy:

- propagowanie zdrowego stylu życia wśród Seniorów

- upowszechnianie sportu wśród Seniorów

- popularyzacja spędzania czasu wolnego w sposób aktywny i atrakcyjny

Termin i miejsce

Kolno, dnia  18 października br. (sobota) godz. 11.oo - Hala Sportowa przy ul. M. Dąbrowskiej 4

Więcej…
 
29
sierpnia
2014

Nowe inwestycje Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu

Email Drukuj PDF

W sierpniu na obiektach sportowych KOKiS, ruszyły prace  związane z budową toru rowerowego zwanego potocznie pumptrack. Wykonywany tor jako pierwszy w podlaskim i jeden z nielicznych w Polsce, będzie miał nawierzchnię asfaltową. Celem KOKiS było, żeby tor rowerowy był w pełni wykorzystany zarówno przez rowerzystów jak również przez deskorolkowców i rolkowców , dlatego od samego początku został ulokowany przy skateparku i z nim połączony. Wybrana przez inwestora nawierzchnia stwarza właśnie takie możliwości. W chwili obecnej na powierzchni toru wylewany jest asfalt, który jest kształtowany wałkami ręcznie. Wykonawcą jest poznańska firma BTProjekt. Jak mogliśmy już zauważyc ( szczególnie użytkownicy skateparku), nie są to zwykli budowlańcy, ale ludzie z pasją, którzy każdy garb, hopkę , łuk lub bandę testują osobiście. Jak się dowiedzieliśmy, są również zawodnikami biorącymi udział w mistrzostwach w tej dyscyplinie. Prace odbywają się zgodnie z planem i jeżeli utrzyma się słoneczna pogoda zostaną zakończone w planowanym przez inwestorów terminie. Jednocześnie trwają prace przy boisku do piłki plażowej, którego wykonawcą jest Firma Piruet z Warszawy. Całkowicie profesjonalne boisko do gry w piłkę plażową na pewno zadowoli wszystkich miłośników letniego wypoczynku. Specjalnie dla kibiców siatkówki plażowej, przy boisku wysypana będzie część plażowa, na którą serdecznie zapraszamy w słoneczne dni. 

pumptrack1 pumptrack pumptrak

 
28
sierpnia
2014

Warsztaty teatralne i muzyczne

Email Drukuj PDF

warsztaty

Warsztaty teatralne i  muzyczne w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu

W dniach 4-8 sierpnia, prowadzone były warsztaty teatralne. Uczestnicy pracowali nad świadomością ciała, impostacją głosu oraz dykcją. Zajęcia urozmaicone były zabawami integracyjnymi i rytmiczno- muzycznymi, oraz małymi etiudami teatralnymi. Natomiast w dniach 18-25 sierpnia, odbyły się warsztaty wokalne w których udział wzięło 20 młodych wokalistów. W czasie warsztatów dzieci śpiewały z nut, uczyły się śpiewania na głosy. Zajęcia prowadzone były przez instruktorów KOKiS. 

 

 
28
sierpnia
2014

Podsumowanie rozgrywek sportowych

Email Drukuj PDF

podsumowanie gazeta

28 sierpnia na Hali Sportowej Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, odbyło się uroczyste wręczenie nagród za wakacyjne turnieje piłki nożnej. Cieszące się dużym zainteresowaniem ze strony dzieci i młodzieży wakacyjne rozgrywki to jedna z wielu form rozrywek sportowych, jakie przegotował dział sportu KOKiS. Puchary i nagrody rzeczowe dla najlepszych drużyn i zawodników wręczali:  Sekretarz Miasta Kolno Mirosław Bajorek i Dyrektor Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu Beata Orzołek.

Wyniki poszczególnych rozgrywek.

Mundial Drużyn Podwórkowych

Mistrz Mundialu do lat 12 drużyn podwórkowych zespół BELGII, zdobył 24 punkty strzelił 34 bramki stracił 4 bramki

Więcej…
 
12
sierpnia
2014

II Biesiada Kolneńska

Email Drukuj PDF

biesiadaII

Galeria Foto.

W sobotę 09 sierpnia 2014r. na placu Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, odbyła się II Biesiada Kolneńska, organizatorami której byli: Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu oraz Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Edukacji, Kultury i Sportu. Uroczystego otwarcia imprezy dokonał Burmistrz Miasta Kolno Andrzej Duda. Na scenie zaprezentowały się zespoły z Wysokie Mazowieckie, Łomży, Grajewa, Bielska Podlaskiego, Zambrowa, Piątnicy i Rynu. Kolno reprezentował zespół „Kolneńskie Dziewczyny z Plusem” działający od kilku lat w KOKiS. Łącznie w przeglądzie wystąpiło ponad 200 wykonawców. Piosenka biesiadna łączy ludzi w dobrej zabawie, o tym  można było się przekonać podczas kolneńskiej gali. Już od pierwszych artystycznych prezentacji zespołów, kiedy z głośników popłynęły melodie znanych  piosenek, publiczność zgromadzona na placu żywo reagowała śpiewając, tańcząc i wspólne się bawiąc razem z wykonawcami. Po każdej prezentacji, pamiątkowe statuetki i dyplomy ufundowane przez organizatorów, dla wykonawców wręczali: Burmistrz Miasta Kolno Andrzej Duda, Dyrektor Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu Beata Orzołek i Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Edukacji, Kultury i Sportu Bogumiła Ranik.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania Sponsorom II Kolneńskiej Biesiady:

 1. SONIC SYSTEM Z ZAMBROWA
 2. F.H.U POL-KRUSZ - ZBIGNIEW WOJNO
 3. NETKOMP - MARCIN ORŁOWSKI
 4. RESTAURACJA A&M
 5. KAZIMIERZ FLORCZYK
 6. SKLEP ZDZISŁAW SZYMAŃSKI
 7. KWIACIARNIA PAWEŁ TRZECIAK
 8. HURTOWNIA „MAREX”
 9. DWÓR ROGIŃSKI ZABIELE
 10. MARKET „CENTRUM”- URSZULA ZIELIŃSKA
 11. PIEKARNIA „KRASKA” ŁOMŻA
 

ZAPOWIEDZI IMPREZ KOKiS:

 
 senioriada2014

 

Grafiki zajęć:

Grafik zajęć kulturalnych:

 

Grafik zajęć sportowych:

 

Obejrzyj nasze nagrania!
KOKiS YouTube

Wyszukaj w serwisie...

Kliknij...


Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 
Odsłon : 386094

KOKiS współpracuje z...