plus minus gleich

logo kokis


23
czerwca
2016

Co nam w duszy gra

Email Drukuj PDF

co nam2016 (Kopiowanie)

Galeria Foto.

 
23
czerwca
2016

Otwarty Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Kolno

Email Drukuj PDF

plazowa2016 (Kopiowanie)

Galeria Foto.

22.06. odbył się Otwarty Turniej Piłki Plażowej o Puchar Burmistrza Miasta Kolno. Organizatorem tych siatkarskich zawodów jest Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu. W tym roku do rozgrywek zgłosiło się sześć drużyn męskich i cztery kobiece. Letnia aura sprzyjała zawodnikom w rozegraniu tych fantastycznych zmagań nad siatką. Rywalizacja była zacięta, a mecze finałowe wyłoniły zwycięzców dopiero w tie- breaku. W kat. kobiet zwyciężyła para Miłosek – Sekścińska, a w kat. mężczyzn Kuliś- Rejka. Wielkie brawa dla wszystkich zawodników biorących udział w turnieju. Zapraszamy na następne zawody organizowane przez KOKiS.

Wyniki

Więcej…
 
02
czerwca
2016

Dzień Dziecka na sportowo w KOKiS

Email Drukuj PDF

dziecko (Kopiowanie) Galeria Foto.

Dzień Dziecka na sportowo to mini piknik dla dzieci, którego organizatorami są Burmistrz Miasta Kolno i Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu. W tym roku impreza ta kończyła obchody Europejskiego Tygodnia Sportu, w których nasze miasto uczestniczyło już po raz drugi. Na placu przy krytej pływalni, dzieci miały szereg atrakcji, przygotowanych tego dnia specjalnie dla nich. W programie było malowanie twarzy, które cieszyło się ogromnym powodzeniem wśród najmłodszych. Dziewczynki najchętniej wybierały sobie makijaże motylka i myszki, natomiast chłopcy w większości wybierali bohaterów kreskówek. Oczywiście nie zabrakło zabaw sportowych t.j: ( ringo na bociana, rzuty piłeczką tenisową do kosza, zbijanie kręgli i gra w klasy). Był też stolik, przy którym dzieci z rodzicami układali puzzle na czas. Za udział w zabawach, dzieciaki otrzymywały żetony o nazwie „Kokisek”. Po zebraniu pięciu żetonów, miały możliwość zakręcenia kołem fortuny z nagrodami, na którym były lody, wata cukrowa, popcorn czy artykuły papiernicze. Dodatkowymi atrakcjami dla dzieci były dmuchane tory przeszkód, zamki, zjeżdżalnie, skoki na trampolinie, elektryczne samochodziki. Wszystkie atrakcje jak i kryta pływalnia, były w tym świątecznym dniu dla naszych milusińskich bezpłatne.

 
02
czerwca
2016

W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu

Email Drukuj PDF

bank kilometrów (Kopiowanie)

Galeria Foto.

W dniach 30.05 - 01. 06 Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu zorganizował wiele atrakcji, w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu. Pierwszego dnia 30-go maja w godzinach 18-20 miłośnicy sportów skate'owych spotkali się na skate parku. Aktywnie spędzając czas, uczyli się od siebie nawzajem sztuczek w jeździe na deskorolce, hulajnodze, bmx, czy w jeździe na rolkach, pokonując przy tym przeszkody znajdujące się na skate parku. Organizatorzy przygotowali również tor do jazdy freestyle slalom, na którym można było uczyć się różnego rodzaju tricków t.j : Fish , Snake, Cross, Back Snake, Back Cross, Chap-Chap, pomiędzy rozstawionymi w równej odległości kubeczkami.

31 maja w godzinach od 9.00 do 19.00 na stadionie odbył się „ Bank Kilometrów”, w którym wzięło udział 91 osób w wieku od 2 do 57 lat. W imprezę zaangażowali się nauczyciele wychowania fizycznego Kolneńskiego Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza, których uczniowie podczas lekcji wychowania fizycznego aktywnie uczestniczyli w biegu. Trenerzy Kolneńskiego Klubu Orła Kolno w ramach piłkarskiego treningu wraz z podopiecznymi również dołączyli do biegaczy. Miłośnikom biegu nie przeszkadzał nawet deszcz. Najlepszy wynik uzyskał Karol Pouprowicz, przebiegł dystans 20 kilometrów. 10 kilometrów pokonała Weronika Falkowska, Sławomir Kowalewski wybiegał  6,5 km, a Albert Prusinowski  6 km. Najmłodszym uczestnikiem imprezy był Antoś Gajewski niespełna dwuletni chłopczyk, który bardzo lubi biegać. W towarzystwie rodziców pokonał dystans 1,6 km. W ciągu 10 godzin wszyscy zawodnicy łącznie, przebiegli ponad 118 kilometrów.

 
24
maja
2016

"O złotą Różdżkę Dobrej Wróżki"2016

Email Drukuj PDF

zlota wrozka2016 (Kopiowanie)

Galeria Foto.

24 maja w kawiarni Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, odbył się kolejny w tym miesiącu konkurs dla najmłodszych. Tym razem dzieci w wieku od 4 do 7 lat brały udział w eliminacjach powiatowych Konkursu Recytatorskiego dla Przedszkolaków „ O złotą różdżkę Dobrej Wróżki. Jury po wysłuchaniu 29 wykonawców postanowiło na eliminacje do Białegostoku zakwalifikować następujące osoby: Mateusza Pardo i Marlenę Wszeborowską. Dodatkowo wyróżniło jeszcze czwórkę recytatorów: Gabrielę Gralę, Laurę Dudę, Maję Turską i Nadię Podeszwik. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki w postaci pluszaków, ufundowane przez Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu. Trzymamy kciuki i życzymy sukcesów małym wykonawcom na konkursie wojewódzkim w Białymstoku.

 
24
maja
2016

XXIV Wojewódzki Festiwal Piosenki Przedszkolaków „Mama, tata i ja”

Email Drukuj PDF

20 maja w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Białymstoku, odbył się XXIV Wojewódzki Festiwal Piosenki Przedszkolaków „Mama, tata i ja” . Finalistki przeglądu rejonowego, ,który odbył się 5 maja w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu, ponownie zdobyły nagrody w swoich kategoriach. W przeglądzie udział wzięło 48 uczestników. Przewodniczący jury Józef Zyśk stwierdził, iż konkurs ten wciąż cieszy się ogromną popularnością, a z roku na rok coraz więcej jest tych najmłodszych dzieci w wieku 4 i 5 lat, które już w tak młodym wieku wykazują niezwykłe umiejętności wokalne i osiągają tak wysoki poziom wykonawczy. Dodał, że cieszy fakt , iż coraz więcej rodzin wspólnie z pociechami wychodzi na scenę aby pokazać jak wielką wartością jest wspólne śpiewanie, granie na instrumentach. Wspólna zabawa i po prostu bycie ze sobą, a głównym założeniem festiwalu jest WSPÓLNE MUZYKOWANIE, a tym samym rozwijanie wrodzonych zdolności dzieci . Na zakończenie wielkie brawa wychowankom KOKiS z grupy "Rytmikobalerinka".

Nikola Dardzińska z Kolna –I miejsce w kategorii: solista w konkursie piosenki

Nadia Podeszwik z Kolna –III miejsce w kategorii: zespół rodzinny w konkursie piosenki

Dzieciom oraz ich opiekunom oraz instruktorom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 
19
maja
2016

,, Aktywny Senior – to zdrowy senior”

Email Drukuj PDF

sportowo senior (Kopiowanie)

Galeria Foto.

,, Aktywny Senior – to zdrowy senior” pod takim hasłem 18 maja na terenie bazy harcerskiej w Koźle, odbył się piknik sportowy Seniorów.Ponad pięćdziesięcioosobowa grupa seniorów Kolneńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz Kolneńskiego Koła Związku Emerytów , Rencistów i Inwalidów, rywalizowała w wielu konkurencjach sportowo – rekreacyjnych. Były biegi , rzuty woreczkami do celu, zbijanie kręgli, strzelanie z łuku, strzały piłką do bramki, skoki przez skakankę, podbijanie piłeczki pingpongowej. Rozegrano mecz w ,, dwa ognie”, ponadto panowie rywalizowali w ilości wykonywanych pompek . Zorganizowany piknik dowodzi, że wiek nie stanowi żadnej przeszkody do uprawiania sportu. Najstarsi uczestnicy imprezy liczą blisko 90lat . Dzięki dofinansowaniu pikniku przez Starostwo Powiatowe w Kolnie, były nagrody dla uczestników konkurencji sportowych, jak również ,, strawa”. Ponadto nie zabrakło czasu na piosenki i zabawy przy ognisku. Słowa podziękowania dla harcerzy z Hufca Kolno, za gościnność i pomoc przy sportowym pikniku.

Zapraszamy na następną imprezę sportową Seniorów już w październiku, na Hali Sportowej Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu odbędzie się „Kolneńska Senioriada” .

 
12
maja
2016

Olimpiada Przedszkolaka 2016

Email Drukuj PDF

olimpiada (Kopiowanie)

GALERIA FOTO.

12 maja w Hali Sportowej Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, odbyła się Kolneńska Olimpiada Przedszkolaka. Do zawodów przystąpiło pięć drużyn, reprezentujących kolneńskie szkoły podstawowe. Zawodnicy rozpoczęli swoje zmagania od konkurencji biegowej, następnie były konkurencje sprawnościowe i rzutowe. Po zaciętej rywalizacji, ostatecznie pierwsze miejsce zajęła drużyna „Muchomorków” ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Kolnie, której opiekunami są Panie Anna Przytuła i Katarzyna Kałudzińska. Po pięciu konkurencjach dla dzieci w szóstej wystąpiły Panie reprezentujące dwie kolneńskie szkoły podstawowe. Konkurencje strzeleckie lepiej wykonały zawodniczki Szkoły Podstawowej Nr 2 i to one odebrały Puchar Burmistrza Miasta Kolno dla najlepszej szkoły. Medale i Puchar ufundowane przez Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu, wszystkim biorącym udział w olimpiadzie, wręczały Panie Barbara Podsiad Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 w Kolnie i Alicja Szymańska Dyrektor KOKiS. Słowa uznania za bardzo dobre przygotowanie zawodników biorących udział w zawodach, składamy na ręce opiekunów, rodziców i dyrektorów szkół.

Końcowa klasyfikacja:1.Muchomorki 2.Zuchy 3.Potwory i Spółka 4.Pszczółki i Motylki

 

ZAPOWIEDZI IMPREZ KOKiS:

 ROBERT LATO

KOLNEŃSKIE DZIEWCZYNY

Z PLUSEM koldz

ORKIESTRA I MAŻORETKI

            MAŻORETKI

MAŻORETKI FOTO

 

 

  MIEJSKA ORKIESTRA DĘTA

orkiestra

ZESPOŁY KOKiS

  DZIECIĘCY TEATR MUZYCZNY
 teatr muzyczny
 
  ZESPÓŁ "NIEBIESKIE MIGDAŁY"
 
 NIEBIESKIE
    
      RYTMIKOBALERINKA
 
RYTMIKOBALERIKI

Grafiki zajęć:

 

Grafik zajęć kulturalnych:

grafik 

Grafik zajęć sportowych:

GRAFIK

 

Obejrzyj nasze nagrania!
KOKiS YouTube

Wyszukaj w serwisie...

Kliknij...


Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 
Odsłon : 587953

KOKiS współpracuje z...