plus minus gleich

logo kokis


21
maja
2015

Sukces małych artystów z Kolna

Email Drukuj PDF

ola jakub

15 maja w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury, odbył się Festiwal Piosenki Przedszkolaków. Wśród laureatów tego konkursu jest dwoje reprezentantów eliminacji kolneńskich, których organizatorem był Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu. Pierwsze miejsce w konkursie wojewódzkim zajęła Ola Sokołowska, a drugie miejsce przypadło Jakubowi Liszewskiemu. Serdeczne gratulacje dla młodych artystów, jak i dla kolneńskiego jury za trafny wybór najlepszych wokalistów.

 
21
maja
2015

Niezwykła „lekcja przyrody” w KOKiS

Email Drukuj PDF

lekcja przyrody

W dniu 21 maja w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu, odbyły się dwa spotkania uczniów kolneńskich szkół podstawowych z autorem wystawy fotograficznej P. Sylwestrem Nicewiczem. Niezwykła „lekcja przyrody”, była interesującym przeżyciem dla wszystkich. Dotychczas nie zdawali sobie sprawy, że na naszych terenach żyje tyle rzadkich gatunków ptaków i zwierząt. Mamy tu takie okazy jak: Kraska, Bocian Czarny czy Nurogęś, o których opowiadał autor wystawy. Oprócz oglądania fotografii, uczestnicy spotkania mieli możliwość rozpoznawania głosów zwierząt i ptaków ( grozę budziło wycie Wilków, które obok głosów Żurawi były najbardziej rozpoznawalne dla słuchających). Młodzież była bardzo zadowolona z nietypowej lekcji na której mogła zobaczyć i posłuchać odgłosów otaczającej nas przyrody.

Galeria Foto.

 
19
maja
2015

KOKiS Zaprasza

Email Drukuj PDF

OLIMPIADA

badmintona

TENIS

WYSTAWA

 
12
maja
2015

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Żaków i Skrzatów w Tenisie Stołowym

Email Drukuj PDF

09.05.2015 r. Dobrzyniewo Duże

Duży sukces sportowy zanotowały zawodniczki UKS KOKiS Kolno w Mistrzostwach Woj. Podlaskiego skrzatów i żaków ; Martyna Gąsiewska , Zuzanna Połomska i najmłodsza zawodniczka Weronika Bajano. Martyna Gąsiewska zdobyła wicemistrzostwo Woj. podlaskiego i wywalczyła awans do Mistrzostw Polski Żaczek , które odbędą się w Międzyzdrojach 12-14.06.2015 r. , pozostałe zawodniczki wywalczyły brązowe medale Weronika Bajno w grze indywidualnej i deblowej z Dominiką Rzemieniecką z UKS Płomień Dobrzyniewo o Zuzanna Połomska brąz w Grze deblowej z klubową koleżanką Martyną Gąsiewską i V miejsce w grze pojedynczej .

1.Martyna Gąsiewska - wicemistrzostwo woj.podl. w grze pojedynczej w kat. żaczek

2.Weronika- III miejsce w grze pojedynczej w kat. Skrzatek

3.Martyna Gąsiewska i Zuzanna Połomska – III -Iv miejsce w grze deblowej w kat żaczek

4.Weronika Bajno z D.Rzemieniecką- III-miejsce w grze deblowej w kat. żaczek

5.Zuzanna Połomska – V miejsce w grze deblowej w kat. żaczek

 
07
maja
2015

Eliminacje XXVIII Małego Konkursu Recytatorskiego

Email Drukuj PDF

baje2015 (Kopiowanie)

7 maja w Sali widowiskowej Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, odbyły się Eliminacje XXVIII Małego Konkursu Recytatorskiego „Baje, bajki, bajeczki”. W tym roku w eliminacjach powiatowych wystąpiło 44 młodych recytatorów. Komisja konkursowa w składzie: Pani Zofia Górska- przewodnicząca komisji i towarzyszący jej Panowie Stanisław Rojecki, Paweł Podeszwik, po przesłuchaniu wszystkich uczestników konkursu, postanowiła zakwalifikować na Konkurs Wojewódzki w Białymstoku następujące osoby: Jakuba Trepanowskiego i Agatę Budną. Bardzo wysoki poziom konkursu, jak zaznaczyli jurorzy, powinien cieszyć wszystkich zainteresowanych słowem mówionym. Dobre przygotowanie, to też zasługa pracujących z dziećmi pedagogów w szkołach. Cieszy też, fakt pojawienia się gronie recytatorskim kilku chłopców, którzy wcale nie ustępowali pod względem przygotowania swoim koleżankom. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki od organizatora, którym był Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu. W czasie obrad jury uczestnicy konkursu mogli zobaczyć wystawę fotografii Pana S. Nicewicza, prezentowaną w kawiarni KOKiS.

Galeria Foto.

 
06
maja
2015

Wernisaż Wystawy Fotografii - Sylwestra Nicewicza

Email Drukuj PDF

wystawa nicewicz

6 maja w kawiarni Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, odbył się Wernisaż Wystawy Fotografii - Sylwestra Nicewicza. Autora i wszystkich zebranych, przywitała Dyrektor KOKiS Beata Orzołek. Następnie głos zabrał artysta, który w swoim wystąpieniu wprowadził miłośników sztuki w świat jego przepięknej twórczości. Pasje, historia, natura, wszystko to można było zobaczyć na prezentowanych fotografiach, o których opowiadał sam autor. Obecni na wernisażu mogli zobaczyć na fotografiach, rzadkie gatunki ptaków i zwierząt, ale też podpatrzone okiem obiektywu pasje i zainteresowania innych ludzi. Ciekawe i rzadkie ujęcia zwierząt, pełne emocji sceny z życia, bardzo podobały się oglądającym wystawę. W imieniu wszystkich i swoim słowa podziękowania autorowi, za możliwość obejrzenia pełnych ekspresji fotografii, wypowiedział obecny na wernisażu Burmistrz Miasta Kolno Andrzej Duda. Zapraszamy do oglądania wystawy.

Galeria Foto.

 
30
kwietnia
2015

„Mama, Tata i Ja”

Email Drukuj PDF

mama tata2015

30 kwietnia, odbyły się Eliminacje Powiatowe XXIII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków „Mama, Tata i Ja”. W tym roku wystartowało 46 wykonawców w wieku od 3-7 lat. Ogromną frajdą dla dzieci, był występ na dużej scenie Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu. Większość z nich robiła to pierwszy raz i trzeba dodać, że z ogromną odwagą śpiewały do mikrofonów. Bardziej od nich zestresowani, byli rodzice i dziadkowie siedzący na widowni. Jury po wysłuchaniu wszystkich małych piosenkarek i piosenkarzy, postanowiło zakwalifikować na Eliminacje Wojewódzkie do Białegostoku następujące osoby: Kubę Liszewskiego, Wiktorię Sienkiewicz, Aleksandrę Skrodzką i Aleksandrę Sokołowską. Wszyscy wykonawcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i maskotki ufundowane przez organizatora -Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu.

Galeria Foto.

 

ZAPOWIEDZI IMPREZ KOKiS:

 PLAKAT ROZGA
 
 

Grafiki zajęć:

Grafik zajęć kulturalnych:

grafik 

Grafik zajęć sportowych:

GRAFIK

 

Obejrzyj nasze nagrania!
KOKiS YouTube

Wyszukaj w serwisie...

Kliknij...


Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 
Odsłon : 462193

KOKiS współpracuje z...