plus minus gleich

logo kokis


25
listopada
2015

REGULAMIN X KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK o „Kryształowego Aniołka”

Email Drukuj PDF

kolędy i pastorałki 1

REGULAMIN

X KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK

o „Kryształowego Aniołka”

pod patronatem Dziekana Kolneńskiego i Burmistrza Miasta Kolno

  1. I.Organizator: Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu
  1. II.Cel konkursu:Celem konkursu jest pielęgnowanie tradycji bożonarodzeniowej.

III.Termin i miejsce:Konkurs odbędzie się w dniu 15 stycznia 2016 r. w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu. Początek konkursu  godz. 10:00.

  1. IV.Zasady regulaminowe

- Soliści przygotowują po 1 utworze

 - Konkurs będzie przebiegał w następujących kategoriach wiekowych:

Więcej…
 
25
listopada
2015

Konkurs Plastyczny pt. „Kartka Bożonarodzeniowa”

Email Drukuj PDF

  konkurs-plastyczny

Konkurs Plastyczny pt. „Kartka Bożonarodzeniowa”

Wzorem lat ubiegłych zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „Kartka Bożonarodzeniowa” organizowanym przez Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu. Cele konkursu to rozwijanie wyobraźni oraz umiejętności wypowiedzi artystycznej, a także pielęgnowanie tradycji związanych ze świętami Bożego Narodzenia.

Więcej…
 
23
listopada
2015

GRUNT TO RODZINKA

Email Drukuj PDF

rodzinka str

Galeria Foto.

 22 listopada w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu na scenie sali widowiskowej, odbyła się kolejna premiera kabaretu Kolneńskich Dziewczyn z Plusem. Wypełniona widownią do granic wytrzymałości sala, świadczy o rosnącej rzeszy fanów zespołu. Całkowicie nowy program, tym razem artyści przygotowali zabawne skecze z życia przeciętnej polskiej rodzinki. Oczywiście w repertuarze nie zabrakło pełnych humoru piosenek, monologu czy wizualizacji fotografii tematyczne nawiązującej do rodziny. Grunt to rodzinka to kolejny występ kabaretu Kolneńskich Dziewczyn z Plusem po którym widownia wyszła w pełni zadowolona. Na koniec kwiaty dla zespołu za przepiękny występ wręczali: Sekretarz Miasta Kolno Mirosław Bajorek i Drektor KOKiS Beata Orzołek.

 
23
listopada
2015

Rymowanki- Pogadanki od Pawełka i Anki

Email Drukuj PDF

slon artysta

Galeria Foto.

W dniu 18 listopada w Sali widowiskowej KOKiS, odbyło się kolejne przedstawienie z cyklu „Rymowanki pogadanki od Pawełka oraz Anki”. Widowisko muzyczne pt. „Słoń Artysta” przygotowali instruktorzy KOKiS Ania i Paweł Podeszwik wraz z zespołem „Dziecięcym Teatrem Muzycznym KOKiS”. Spektakl zagrany został 3 razy w ciągu dnia, widowisko obejrzały przedszkolaki, dzieci ze szkół podstawowych oraz kolneńska publiczność. Przedstawienie zostało stworzone w oparciu o tekst bajki Wandy Chotomskiej pt. „Orkiestra w zoo” oraz muzykę Waldemara Wysockiego oraz Tadeusza Kierskiego. Dzieci poznały brzmienia puzonu, tuby, bębna, skrzypiec, gitar klasycznych i elektrycznych oraz fletu.

Cała ekipa pracująca nad realizacja przestawienia serdecznie dziękuję rodzicom za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie spektaklu.

W przedstawieniu udział wzięli:

Więcej…
 
22
listopada
2015

Otwarty Turniej Piłki Siatkowej dla kobiet 35 plus

Email Drukuj PDF

 Otwarty Turniej Piłki Siatkowej

dla kobiet 35 plus

 Kolno 06.12.2015  Godz. 10:00

Mecze przeprowadzane będą na  boisku do piłki siatkowej w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kolnie

Regulamin

Więcej…
 
16
listopada
2015

Martyna Gąsiewska awansowała do turnieju głównego II GPP w Radomiu

Email Drukuj PDF

Martyna Gąsiewska awansowała do turnieju głównego II GPP w Radomiu

Najmłodsi adepci tenisa stołowego województwa podlaskiego   Dzień Święta Niepodległości uczcili startując w II Grand Prix Województwa Podlaskiego w Tenisie Stołowym. W obecności trenerów , licznie przybyłych rodziców i kibiców w hali sportowej SP 49 w Białymstoku rozegrano II turniej na szczeblu województwa , który był eliminacją do II Grand Prix Polski. Swoją przynależność do najlepszych w województwie potwierdziły zawodniczki   UKS KOKiS Kolno Martyna Gąsiewska i Zuzanna Połomska , które wywalczyły   2 i 3 miejsce w kategorii żaczek . Martyna Gąsiewska wywalczyła w ten sposób awans do turnieju głównego II Grand Prix Polski Żaków , który rozegrany zostanie w Radomiu w dniach 22-24.01.2016 r. W turnieju eliminacyjnym być może wystąpi również i Zuzia Połomska lub w przypadku nieobecności A. Jarkowskiej zagra w turnieju głównym.

Więcej…
 
09
listopada
2015

Jarmark Bożonarodzeniowy

Email Drukuj PDF

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w corocznym Jarmarku Bożonarodzeniowym, organizowanym przez naszą placówkę. W tym roku 06.12.2015r. Jako organizator zapewniamy Państwu bezpłatne miejsce na stoisko handlowe w naszym budynku przy ul. M. Konopnickiej 4, oraz reklamę wizualną imprezy. Prosimy Państwa o wcześniejszą rezerwację telefoniczną (86 278 22 21) lub listowną (18-500 Kolno, ul. M. Konopnickiej 4). W zapotrzebowaniu należy podać orientacyjnie metraż zamawianej powierzchni wystawowej. Na Jarmarku eksponowane są przedmioty i wyroby świąteczne. tj. przedmioty rękodzieła artystycznego i wyroby związane z kuchnią regionalną, itp.

Więcej…
 
06
listopada
2015

Konkurs Piosenki "Carmen Patrium"2015

Email Drukuj PDF

carmen 2015 (Kopiowanie)

Galeria Foto.

Tradycyjne w listopadzie Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu wspólnie ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Edukacji, Kultury i Sportu w Kolnie, organizują konkurs pieśni patriotycznej. W tym roku 6 listopada w kawiarni KOKiS, mogliśmy wysłuchać dawnych i obecnych utworów patriotycznych w znakomitym wykonaniu dzieci i młodzieży. Konkurs piosenki „ Carmen Palrium”, to jednocześnie podróż historyczna dla słuchających, którzy mogli na krótko przenieść się w czasy walki o niepodległość z Pierwszą Brygadą, czy ujrzeć oczami wyobraźni krwawą bitwę na wzgórzu Monte Cassino podczas drugiej wojny światowej, albo powojenną walkę o wyzwolenie spod jarzma sowieckiego.

 

Wysoki poziom artystyczny wszystkich wykonawców, sprawił dużo kłopotów z wyborem zwycięzcy konkursu. Dlatego po długiej naradzie jury postanowiło przyznać trzy wyróżnienia dla następujących osób i zespołów: Magdalena Lemańska ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Kolnie, Katarzyna Kosk ze Szkoły Podstawowej w Lachowie i Zespół „Niebieskie Migdały” z KOKiS. Wszyscy uczestnicy Konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody ufundowane przez Organizatorów.

 
18
października
2015

"Na krawędzi Nocy i Dnia" Danuta i Karolina Błażejczyk

Email Drukuj PDF

koncert danusia

18.10.2015 w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu, wystąpiła Danuta Błażejczyk w towarzystwie swojej córki Karoliny Błażejczyk. Recital pt. "Na krawędzi Nocy i Dnia" , to cudowna i ciepła muzyczna opowieść o życiu i wartościach jakie powinny przyświecać ludziom w codziennych zmaganiach z przeciwnościami losu. Oprócz piosenki tytułowej, mogliśmy usłyszeć inne przeboje z repertuaru Pani Danuty. Nie zabrakło w recitalu przepięknych aranżacji światowych przebojów, w bardzo dobrym wykonaniu Artystki i jej córki Karoliny. Brawa na stojąco kolneńskiej widowni mogą świadczyć, że występ przypadł do gustu wymagającym słuchaczom.Na koniec kwiaty artystkom wręczyła w imieniu organizatora i publiczności, Dyrektor Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu- Beata Orzołek. 

 

 

Wyszukaj w serwisie...

Kliknij...


Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 
Odsłon : 528278

KOKiS współpracuje z...