plus minus gleich

logo kokis


29
września
2014

Pumptrack i Boisko do Siatkówki Plażowej w KOKiS

Email Drukuj PDF

PAMP

25 września w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu, zostały oddane do użytku nowe obiekty sportowe wchodzące w skład naszego kompleksu sportowo – rekreacyjnego. Przecięcia wstęgi dokonali: Burmistrz Kolna Andrzej Duda, Wicemarszałek Województwa Podlaskiego Jacek Piorunek, Przewodniczący Rady Miasta Mieczysław Śniadach, Dyrektor KOKiS Beata Orzołek, oraz Jacek Kowalski BTProject z firmy która wykonała obiekt. Podczas otwarcia odbył się pokaz  mistrzowskiej jazdy na pumptracku.  Przed żywo reagującą publicznością wystąpili: Bartosz Giemza z Rybnika – trzykrotny mistrz Polski w dyscyplinie BMX Racing, Marcin Oskiera   również z Rybnika - trzykrotny Mistrz Polski w dyscyplinie BMX w kategorii DIRT i  STREET  oraz Tomasz Przybylik – trzykrotny Mistrz Polski w wyczynowej jeździe na rolkach. Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta do korzystania z zewnętrznego kompleksu sportowego przez cały rok. 

Galeria Foto.

 
25
września
2014

Zgłoszenia do turnieju

Email Drukuj PDF

KOSZ PLAKAT LIGA HALA

 
25
września
2014

Warsztaty Artystyczne

Email Drukuj PDF

warsztatyzdory

W dniach 18-19 września br. Zespół „ Kolneńskie Dziewczyny z Plusem”, działający w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu, przebywał na warsztatach artystyczno- integracyjnych w Zdorach. W chacie o nazwie „Habass”, idealnym miejscu dla grup muzycznych na próby i spotkania integracyjne. Zespół „Kolneńskie Dziewczyny z Plusem” pracował nad premierą nowego programu, który zaprezentuje dla szerszej kolneńskiej widowni jeszcze w bieżącym roku. Pobyt w Zdorach służył również integracji, wspólna praca nad programem, przygotowania posiłków, czy czas wolny od zajęć spędzony w gronie przyjaciół, to chwile które bardziej zbliżyły poszczególnych członków zespołu. Podczas pobytu na warsztatach Kolneńskie Dziewczyny i Panowie z Plusa, gościli zaprzyjaźnionych artystów z zespołu „Piszanie”, którzy wspólnie przez kilka godzin uczestniczyli w warsztatach. Miła i przyjacielska atmosfera wspólnego śpiewania na długo pozostanie w  pamięci wszystkich uczestników.

Galeria Foto.

 
15
września
2014

"Pan Wołodyjowski" w KOKiS

Email Drukuj PDF

seniorzyczyta

Galeria Foto.

10 września w kawiarni Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, kolneńscy seniorzy włączyli się do akcji Narodowego Czytania zainicjowanej przez Prezydenta RP. Na swoim środowym spotkaniu czytali „Pana Wołodyjowskiego”, w barwnych strojach z epoki Panie: Teresa Pomichowska, Maria Bućko, Zofia Górska, Barbara Kordal i Bogumiła Ranik oraz Pan Jan Bućko. Spotkanie zakończyło się mini konkursem z wiedzy o Trylogii. Nasi emeryci wykazali się bardzo dużą znajomością dzieł H. Sienkiewicza, odpowiadając bezbłędnie na trudne pytania.

 
04
września
2014

KOKIS ZAPRASZA

Email Drukuj PDF

senioriada2014powitalne

        Kolneński Ośrodek Kultury i  Sportu  w Kolnie  oraz  Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Edukacji, Kultury i Sportu  zapraszają do udziału w IV Senioriadzie – imprezie sportowo-rekreacyjnej  o Puchar Burmistrza Miasta Kolno.

Cel imprezy:

- propagowanie zdrowego stylu życia wśród Seniorów

- upowszechnianie sportu wśród Seniorów

- popularyzacja spędzania czasu wolnego w sposób aktywny i atrakcyjny

Termin i miejsce

Kolno, dnia  18 października br. (sobota) godz. 11.oo - Hala Sportowa przy ul. M. Dąbrowskiej 4

Więcej…
 

ZAPOWIEDZI IMPREZ KOKiS:

 
 senioriada2014

 

Grafiki zajęć:

Grafik zajęć kulturalnych:

grafik 

Grafik zajęć sportowych:

 

Obejrzyj nasze nagrania!
KOKiS YouTube

Wyszukaj w serwisie...

Kliknij...


Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 
Odsłon : 388240

KOKiS współpracuje z...