plus minus gleich

logo kokis


05
maja
2016

"MAMA, TATA I JA" 2016

Email Drukuj PDF

mama tata2016 (Kopiowanie)

Galeria Foto.

 

 

 

 

 

 

 
02
maja
2016

MAJÓWKA Z KOKiS NA SPORTOWO

Email Drukuj PDF

kokis2maja

Galeria Foto.

 2 maja, Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu był organizatorem „Majówki na Sportowo”. Już od godziny 11:00, każdy z przybyłych na plac przy krytej pływalni mógł wystartować w różnych konkurencjach sportowych. Największym zainteresowaniem cieszyły się konkurencje rozgrywane na skateparku i kręgle chodnikowe dla wszystkich grup wiekowych.Nie zabrakło też miłośników piłki nożnej plażowej, w tej konkurencji udział wzięły cztery zespoły. Wszyscy zawodnicy biorący udział w zawodach, otrzymali pamiątkowe dyplomy ufundowane przez organizatora. Składamy serdeczne podziękowania dla Kolneńskiej Grupy Pierwszej Pomocy, która czuwała nad bezpieczeństwem zawodników i przybyłych widzów.

 
28
kwietnia
2016

XXIX Mały Konkurs Recytatorski w KOKiS

Email Drukuj PDF

BAJE28 04B (Kopiowanie)  Galeria Foto.

28 kwietnia w kawiarni Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, odbyły się eliminacje kolneńskie XXIX Małego Konkursu Recytatorskiego pn. „Baje, bajki, bajeczki…”. Po wysłuchaniu 33 uczestników w dwóch kategoriach wiekowych, komisja konkursowa postanowiła zakwalifikować na eliminacje wojewódzkie w Białymstoku następujące osoby: w kat. klas I – III:   Mateusza Bągarta i w kat. klas IV – VI: Oliwię Dzięgielewską. Dodatkowo z uwagi na wysoki poziom artystyczny wykonania wyróżnić: Nikolę Sienkiewicz, Karola Kulczewskiego, Emilię Klonowską i Alicję Żebrowską, a w kategorii klas starszych: Annę Filipkowską, Karolinę Samul, Magdalenę Lemańską. Wszyscy uczestnicy eliminacji otrzymali okolicznościowe dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu.

 
25
kwietnia
2016

Otwarty Turniej w Piłkę Siatkową o Puchar Burmistrza Miasta Kolno

Email Drukuj PDF

siatka kwiecien (Kopiowanie)

23 kwietnia w Hali Sportowej Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, został rozegrany turniej w piłkę siatkową o Puchar Burmistrza Miasta Kolno. W zawodach uczestniczyły cztery drużyny z terenu naszego powiatu: Brzydcy lecz Zdolni, LZS Janowo, Mgła Zabiele, 500+Kolno. Grano systemem każdy z każdym, po zaciętych stojących na wysokim poziomie meczach zwyciężyli „Brzydcy lecz Zdolni”. Drugie miejsce wywalczyli zawodnicy „Mgły Zabiele, a trzecie miejsce na podium dla LZS Janowo. Trapiona kontuzjami tego dnia drużyna 500+Kolno, mająca problem ze skompletowaniem składu do ostatniego spotkania zajęła czwarte miejsce. Puchary i dyplomy ufundowane przez organizatora, zawodnikom wręczała Dyrektor KOKiS Alicja Szymańska. Sędzią głównym zawodów był Pan Zdzisław Śliwecki.

Galeria Foto.

 
21
kwietnia
2016

FINISAŻ WYSTAWY

Email Drukuj PDF

finisaz

W środę 20. Kwietnia, w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu miało miejsce nietypowe przedsięwzięcie kulturalne – Finisaż wystawy „Malowane słońcem”. Autor w/w wystawy Zbigniew Brzeziński wystąpił z mini recitalem. Przybyli na tę uroczystość mieli możliwość usłyszeć największe przeboje dawnych lat, m.in.: „Serce w plecaku”, „Puste koperty”, „Umówiłem się z nią na 9-tą”, walc z filmu „Noce i dnie”,”Mała niebieska chusteczka” itd., itd..Piosenki przeplatane były ciekawymi wydarzeniami z życiorysu p. Zbigniewa przytoczone przez Katarzynę Kuklińską- wiceprezes Stowarzyszenia „JA i TY”, z którą autor współpracuję na co dzień.

 
18
kwietnia
2016

Kabaret "Rewers"

Email Drukuj PDF

kabaret rewers

Galeria Foto.

17 kwietnia w Sali widowiskowej Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, wystąpił kabaret „Rewers”. Kabaret Rewers to na mapie kabaretowej Polski, grupa nowa, a zarazem doświadczona. Jest połączeniem doświadczenia, urody i spontaniczności. Tworzą go Janusz Rewers (lider Kabaretu Ciach w latach 1994-2014, znany również z serialu Spadkobiercy), Andrzej Kłos (autor wielu hitowych tekstów Kabaretu Ciach), Ania Olechnowicz oraz Maciej Wojciechowski. Tego wieczoru w jednym ze skeczy, wystąpiła gościnnie zaproszona z widowni Pani Kasia. Zagrała fantastycznie swoją rolę zbierając za występ ogromne brawa. Dodatkowo od Pana Janusza, który był pod wrażeniem jej gry aktorskiej, ma otrzymać bukiet kwiatów. Pełen humoru jak to bywa przy kabaretach występ, pokazujący absurdy życia codziennego. Dobry kontakt aktorów z publicznością, która żywiołowo reagowała śmiechem, wszystko to sprawiło że nikt z widowni nie miał czasu na nudę. Dobra zabawa z kabaretem to jedna z wielu atrakcji przygotowana z myślą o mieszkańcach, przez Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu.

 

ZAPOWIEDZI IMPREZ KOKiS:

 
 mama tata i ja
 
 

KOLNEŃSKIE DZIEWCZYNY

Z PLUSEM koldz

MIEJSKA ORKIESTRA DĘTA

   MIEJSKA ORKIESTRA DĘTA

orkiestra

ZESPOŁY KOKiS

  DZIECIĘCY TEATR MUZYCZNY
 teatr muzyczny
 
  ZESPÓŁ "NIEBIESKIE MIGDAŁY"
 
 NIEBIESKIE
    
      RYTMIKOBALERINKA
 
RYTMIKOBALERIKI

Grafiki zajęć:

 

Grafik zajęć kulturalnych:

grafik 

Grafik zajęć sportowych:

GRAFIK

 

Obejrzyj nasze nagrania!
KOKiS YouTube

Wyszukaj w serwisie...

Kliknij...


Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 
Odsłon : 569804

KOKiS współpracuje z...