plus minus gleich

logo kokis


11
grudnia
2014

Halowa Piłka Nożna 2014

Email Drukuj PDF

 VI kolejka 14 grudnia

NIEBIESCY – GROT MAŁY PŁOCK 1 : 1 bramki: ( Paprotny G. - 1) (Płoński - 1)

DREWNIAKI- MLEKPOL KOLNO 3 : 0 bramki: Truszkowski Łukasz -1, Grabowski Mateusz-1, Borawski Konrad - 1

POGOTOWIE - AGROCENTRUM 3 : 2 bramki: ( Nerko Piotr – 1,Kokoszko Karol- 1,Polkowski Mariusz -1)( Kuraś Damian -1, Poniatowski Rafał -1)

LZS Mały Płock – LZS TUROŚL 3 : 4 bramki ( Bardzikowski Sebastian -1,Chyliński Grzegorz – 1) ( Lewandowski Bogdan – 1,Stachelek Michał -1, Bączek Mateusz – 1, Elant Kamil-1)

KOZIOŁ PLUS – ZST KOLNO 3 : 7 bramki: ( Stachelek Damian-1, Pietruszka Grzegorz-1, Danielewski Marcin-1)( Małolepszy Kamil – 3, Filipkowski Andrzej -1, Lubraniec -1, Gajewski Paweł- 2)

Więcej…
 
06
grudnia
2014

I Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej

Email Drukuj PDF

mikolajkowy2014

6 grudnia w Hali Sportowej Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, odbył się I Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej. Organizatorami zawodów byli: Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu i Kolneński Klub Sportowy „Orzeł”, a sponsorem głównym zawodów był Mlekpol Grajewo. Osiem drużyn biorących udział w rozgrywkach, zostało podzielonych na dwie grupy po cztery zespoły. W grupie A znalazły się następujące zespoły: Baltijos Akademia, M-ŁKS Łomża, BSP Jagiellonia Białystok i Mamry Giżycko. Natomiast w grupie B rywalizowały zespoły z AP Ostrów Mazowiecka, FK Soleczniki, MOSP Jagiellonia Białystok i Orzeł Kolno. Po pasjonujących i zaciętych pojedynkach grupowych do półfinałów awansowały drużyny: BSP Jagiellonia, Mamry Giżycko, MOSP Jagielonia i FK Soleczniki. W pierwszym meczu półfinałowym zawodnicy BSP Jagielonia wygrali 4-0 z FK Soleczniki. Natomiast rywalizacja w drugim meczu półfinałowym pomiędzy MOSP Jagielonia i Mamry Giżycko rozstrzygnęła się dopiero w rzutach karnych, które wygrali zawodnicy z MOSP Jagielonia 2:1. W finale spotkały się drużyny z Białegostoku, a lepszą okazała się BSP Jagiellonia Białystok. Najlepszym strzelcem został Oskar Dziermański z BSP Jagiellonia, najlepszym zawodnikiem turnieju został Krzysztof Sacharewicz z MOSP Jagiellonia, a najlepszym bramkarzem Mastyka Krzysztof z Mamry Giżycko.Na zaproszenie Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, na zawody przybył sam Św. Mikołaj z koszem pełnym słodyczy, który tego dnia dopingował wszystkim drużynom biorącym udział w turnieju.

Galeria Foto.

Więcej…
 
06
grudnia
2014

I Kolneński Jarmark Bożonarodzeniowy

Email Drukuj PDF

narodzeniowy (Kopiowanie)

Galeria Foto.

W sobotę 6 grudnia w kawiarni Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, po raz pierwszy zorganizowany został Kolneński Jarmark Bożonarodzeniowy. Swoje prace wystawiło czternastu twórców rękodzieła artystycznego. Przepiękne ozdoby choinkowe, wycinanki kurpiowskie, mikołaje, aniołki i inne przedmioty sztuki użytkowej, to wszystko można było zobaczyć i kupić dzisiejszego dnia. Jarmark w swojej formie ma na celu przedstawienie twórczości artystycznej naszych rodzimych artystów, jak i pokazanie oraz kultywowanie tradycji związanej ze Świętami Bożego Narodzenia. Mamy wszyscy nadzieję , że Jarmark Bożonarodzeniowy będzie się rozrastał i za rok zagości na nim więcej wystawców i kupujących, tego państwu i sobie życzymy. Zapraszamy

 
01
grudnia
2014

Sukcesy naszych wokalistów w Piszu

Email Drukuj PDF

pisz2014 (Kopiowanie)

29 listopada dzieci i młodzież uczestnicząca w zajęciach wokalnych Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu wzięła udział w VIII  Festiwalu Piosenki Polskiej „Masz szanse więc śpiewaj”  O Złotą Nutę Pisza. W konkursie wzięło udział ok  70 wykonawców. Konkurs rozpoczął się o godzinie 12.OO,  a rywalizacje zakończyły się tuż  przed  koncertem galowym o godzinie 18.00.W pierwszym etapie uczestnicy  wykonali jedną piosenkę,  po czym trzy osoby z każdej kategorii otrzymywały nominacje do drugiego etapu, którym był koncert galowy.

W pierwszej kategorii 6-7 lat zwyciężył Adam Podeszwik z Kolna, w drugiej kategorii 8-10 pierwsze miejsce zajęła Natalia Święczkowska z Kolna, drugie miejsce w tej kategorii  Julia Rydelek z Kolna a trzecie miejsce Wiktoria Czerwińska również z  Kolna. W  następnej  kategorie 11-13 wygrała Ewelina Targońska reprezentantka Kolna. Aleksandra Cudnik zajęła drugie miejsce w swojej kategorii  14-16 a Ewelina Kordal w kategorii open wywalczyła  trzecie miejsce.

Wokalistom gratulujemy.  17 grudnia o godzinie 17.00 zapraszamy na przedstawienie muzyczne „Rymowanki –pogadanki od Pawełka oraz Anki” w wykonaniu najmłodszych śpiewających artystów. Wszystkich uczestników  konkursu będzie można usłyszeć  25 stycznia w  Koncercie Noworocznym. Serdecznie zapraszamy. 

Galeria Foto.

 

 
26
listopada
2014

NA WESOŁO O SŁUŻBIE ZDROWIA

Email Drukuj PDF

sluzba zdrowia (Kopiowanie)

25 listopada 2014r. na sali widowiskowej Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, odbyła się kolejna premiera Kabaretu „Kolneńskie Dziewczyny z Plusem”. Tym razem artyści zaprezentowali się z programem rozrywkowym, obnażającym niedoskonałości systemu podstawowej opieki lekarskiej w naszym kraju. Często życiowe sytuacje z poczekalni, gabinetu lekarskiego czy rejestracji do lekarza, to najlepszy temat dla kabaretu. Dlatego liczna widownia, doskonale znająca problemy dzisiejszej służby zdrowia co chwila wybuchała śmiechem i nagradzała brawami wykonawców. Na zakończenie ciepłe słowa uznania za działalność kulturalną Zespołu „Kolneńskie Dziewczyny z Plusem”, wypowiedział Sekretarz Miasta Kolno Mirosław Bajorek, który razem z  Panią Beatą Orzołek- Dyrektor Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, wręczyli kwiaty naszym aktorom. Program o służbie zdrowia, doskonale odebrany przez widownię zostanie powtórzony na początku przyszłego roku. Powiadomimy Państwa o terminie na naszej stronie i w mediach lokalnych. Zapraszamy.

Galeria Foto.

 
20
listopada
2014

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU

Email Drukuj PDF

REGULAMIN IX KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK 

  1. Organizator:

Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu 

  1. Cel konkursu

Celem konkursu jest pielęgnowanie tradycji bożonarodzeniowej. 

  1. Termin i miejsce

Konkurs odbędzie się w dniu 9 stycznia 2015 r. w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu. Początek konkursu  kat. I i II o godz. 10:00, kat. III – godz.16.oo

Więcej…
 
20
listopada
2014

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU

Email Drukuj PDF

REGULAMIN XVII  PRZEGLĄDU ZESPOŁÓW OBRZĘDOWYCH

powiatu kolneńskiego

Więcej…
 

ZAPOWIEDZI IMPREZ KOKiS:

 
  KOLĘDY I PASTORAŁKI

Grafiki zajęć:

Grafik zajęć kulturalnych:

grafik 

Grafik zajęć sportowych:

GRAFIK

 

Obejrzyj nasze nagrania!
KOKiS YouTube

Wyszukaj w serwisie...

Kliknij...


Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 
Odsłon : 412821

KOKiS współpracuje z...